Widzieliście kiedyś, jak małpa jedzie na jaszczurce? Oto nowy spot z Godzilla x Kong!

Nowy spot filmu zapowiada wartką akcję i dużo mordoklepki.

Już 28 marca bieżącego roku do kin trafi kolejny film z tak zwanego MonsterVerse. W związku z tym faktem, studio wypuściło kolejny spot z nadchodzącego Godzilla x Kong, w którym to dwa najbardziej kultowe potwory w historii kina, staną wspólnie do walki z nadchodzącym zagrożeniem. W zajawce produkcji możemy zobaczyć scenę, w której Kong chwyta się Godzilli i jedzie na jej grzbiecie do walki. Brzmi badassowo? I takie zdecydowanie jest!

Zobacz również: Przeklęta woda — recenzja filmu. Klątwa zapchanego odpływu

Opis dystrybutora: Walka gigantów trwa! Potężny Kong i przeraźliwy Godzilla są zmuszeni stawić czoło kolosalnemu, nieodkrytemu zagrożeniu, kryjącemu się w naszym świecie. Stawia ono pod znakiem zapytania istnienie potworów… oraz nasze. Godzilla i Kong: Nowe imperium dokładniej zgłębia historię tych tytanów oraz ich początki, jak również tajemnice Wyspy Czaszki i nie tylko. Jednocześnie ukazuje mityczną batalię, która przyczyniła się do powstania tych niezwykłych istot i związania ich losu z ludzkością już na zawsze.

Fot. główne: materiały prasowe

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze