Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed – pierwsze informacje o grze!

Serwis Game Informer postanowił ujawnić pierwsze detale o najnowszej grze uniwersum Zmutowanego Chaosu.

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami 40-leciem Wojowniczych Żółwi Ninja, jesteśmy zasypywani informacjami o kolejnych produkcjach w świecie TMNT. W ostatnim czasie otrzymaliśmy m.in. zwiastun serialu Tales of the Teenage Mutant Ninja Turtles czy datę premiery kontynuacji filmu Wojownicze Żółwie Ninja: Zmutowany Chaos. Teraz wreszcie dostaliśmy szczegóły na temat nadchodzącej gry Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed oraz pierwszy wgląd na tytuł, w tym na oficjalne logo.

Zobacz także: The Thaumaturge – recenzja gry. Gotta catch’em all

Fot. Game Informer
Fot. Game Informer

Produkcja jest opisywana jako połączenie gatunków 3D beat’em up’u z platformówką. Akcja gry ma się dziać po wydarzeniach znanych z Zmutowanego Chaosu. Główni bohaterowie prowadzą teraz szkolne życie, lecz to nie zwalnia ich z obowiązku obrony Nowego Jorku przed kolejnymi mutantami. Gracz będzie mógł sterować jednym z żółwich braci, każdy ze swoim unikalnym stylem walki. Dodatkowo zapowiedziano także tryb kooperacji do dwóch grających. Premiera Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants Unleashed przewidywana jest na końcówkę 2024 roku. Tytuł trafi na komputery osobiste oraz konsole PS4/PS5, Xbox Series X/S i Nintendo Switch.

Fot. Game Informer

Zobacz także: Expeditions: A MudRunner Game — recenzja gry. Firewatch w oparach Diesla

Nie jest to jedyna tworzona gra w świecie TMNT. W poprzednim tygodniu zapowiedziano arcade’owa produkcję TMNT Arcade: Wrath of the Mutants, którą swą premierę będzie miało już w kwietniu. Prócz tego, trwają pracę nad wysokobudżetową grą The Last Ronin bazującą na komiksie pod tym samym tytułem.

Źródło obrazka głównego: materiały prasowe

Tymon Zygadło

Miłośnik kina koreańskiego, animacji, mockumentów, twórczości Miyazakiego i gier singlepayer (zwłaszcza z gatunku soulslike). Wielki fan Wojowniczych Żółwi Ninja, serii Krzyk, Silent Hill oraz Resident Evil. Raz na jakiś czas poczyta komiksy lub trochę porysuje.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze