Wonder Woman – czeka nas zmiana aktorki?

Ostatnio w Internecie krążą plotki, że Elizabeth Debicki wcieli się w rolę znanej wszystkim Wonder Woman. James Gunn, który współpracował z aktorką podczas kręcenia dwóch ostatnich części Strażników Galaktyki, wypowiedział się na ten temat.

Szef DC Studios, James Gunn, zabrał głos w sprawie plotek na temat rzekomej nowej roli Elizabeth Debicki. Reżyser ewidentnie zaprzecza tym doniesieniom:

To pochodzi ze strony, która po prostu wymyśla kilka rzeczy. Kocham pracować z Elizabeth, ale nigdy nawet o tym nie pomyślałem.

Aktorka nie pojawi się więc w roli dzielnej Amazonki i nie potwierdzono, czy nadal będzie ją grała Gal Gadot. Nie wiemy też, kiedy na wielkim ekranie zobaczymy Wonder Woman ponownie. Po tym jak trzecia część serii w interpretacji Patty Jenkis została anulowana, przyszłość bohaterki z Themysciry pozostaje niejasna.

Zobacz również: Strażnicy Galaktyki: volume 3 – recenzja filmu. Ostatni sentymentalny taniec


Źródło obrazka głównego: Warner Bros

Angelika Mańczuk

Zakochana w fantastyce tak bardzo, że zaczęła tworzyć własną. Uwielbia książki, komiksy, dobrze zrobione animacje i gry komputerowe z wciągająca fabułą, chociaż kompletnie nie umie w nie grać. Uzależniona od kawy i dobrej muzyki. Nadal czeka na list z Hogwartu.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze