Zwiastun pierwszego filmu Caitlin Cronenberg

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun debiutanckiego filmu Caitlin Cronenberg – Humane. Reżyserka opisuje swój film jako brutalną, krwawą fantazję. 

Dzieło córki Davida Cronenberga, Caitlin, to hybryda gatunkowa, w której występują Jay Baruchel, Emily Hampshire (Schitt’s Creek) i Peter Gallagher (Grace i Frankie). IFC i Shudder opublikowały również pierwszy kadr z filmu Humane (który można zobaczyć powyżej) wraz ze streszczeniem fabuły.

Zobacz również: Crimes of the Future – Zwiastun nowego filmu Davida Cronenberga

Humane to dystopijna satyra rozgrywająca się w ciągu jednego dnia, kilka miesięcy po tym, jak globalna zapaść ekologiczna zmusza światowych przywódców do podjęcia ekstremalnych środków w celu zmniejszenia populacji Ziemi. W zamożnej enklawie niedawno emerytowany dziennikarz gości swe dorosłe dzieci na kolacji, by ogłosić zamiar przystąpienia do nowego krajowego programu eutanazji. Kiedy jednak plan ojca kończy się tragicznie, napięcie wzrasta, a wśród jego dzieci wybucha chaos.

Światowa premiera filmu zaplanowana jest na 26 kwietnia 2024 roku.

Joanna Sekuła

Absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego. Nauczycielka i tłumaczka. Gorzowianka. Miłośniczka punka, horrorów, diabłów tasmańskich. Pisze od piątego roku życia.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze