Critical Hit Games i PLAION zapowiadają grę Nobody Wants to Die

Zatrać się w mrocznym świecie science-fiction na platformach Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC. Gra wyjdzie na PC i konsole jeszcze w tym roku. 

Critical Hit Games i PLAION mają przyjemność zapowiedzieć Nobody Wants to Die. Ta interaktywna historia w stylu noir rozgrywa się w dystopijnym Nowym Jorku. Badamy w niej  tematy nieśmiertelności i niebezpieczeństw związanych z transhumanizmem.

Zobacz również: Orphan Black: Echa – przedpremierowa recenzja odc. 1–2

Nobody Wants to Die to nowatorskie doświadczenie w futurystycznym Nowym Jorku, inspirowane filmami neo-noir, oferujące unikalną estetykę oraz intrygującą fabułę. Grając jako detektyw James Karra zbadasz miejsca zbrodni korzystając z manipulacji czasem i zaawansowanej technologii, aby odkryć wskazówki i zdemaskować zabójcę w epoce, w której śmierć należy już do przeszłości.

Wykorzystując moc silnika Unreal Engine 5, polskie studio Critical Hit Games przesunęło granice opowiadania historii, łącząc realistyczną grafikę i unikalne doświadczenie narracyjne, aby zapewnić graczowi nieprzerwaną, wciągającą historię w swoim pierwszym dziele.

Nobody Wants to Die
grafika promocyjna gry Nobody Wants to Die | Plaion Polska

Zatrać się w Nowym Jorku w roku 2329, gdzie nieśmiertelność jest osiągalna – za odpowiednią cenę. Po bliskim spotkaniu ze śmiercią detektyw James Karra przyjmuje nieoficjalną sprawę. Może liczyć na pomoc tylko ze strony młodej łącznikowej policji, Sary Kai. Z czasem dowiedzą się wszystkiego, gdy zaryzykują wszystko w pogoni za zabójcą i odkryją mroczne sekrety elity miasta.

Nobody Wants to Die wyjdzie w 2024 roku na platformy Xbox Series X|S, PlayStation 5 i PC.


Źródło obrazka głównego: Plaion Polska

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze