Do sieci trafił zwiastun Outcast – A New Beginning z komentarzem reżysera

Reżyser Pablo Coma opowiada o swoim nadchodzącym dziele w nowym zwiastunie.

Pablo Coma, reżyser gry Outcast – A New Beginning, zabierze cię w niezapomnianą podróż dzięki swojej opowieści o pięknym, złożonym świecie Adelpha. Rozsiądź się wygodnie i odpal najnowsze wideo.

Zobacz również: Expeditions: A MudRunner Game — recenzja gry. Firewatch w oparach Diesla

Wcielając się w Cuttera Slade’a, możesz swobodnie eksplorować planetę we własnym tempie. Po krótkim samouczku tylko ty decydujesz, co dalej. Ale bez względu na to, jaką ścieżkę wybierzesz, twoje decyzje będą miały wpływ nie tylko na ciebie, ale na losy całego świata gry.

Grę przygotowuje Appeal Studios z belgijskiego Charleroi. Ukaże się ona już 15 marca 2024 na PC oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Całość na premierę będzie w pełnej polskiej (dubbing i napisy) oraz angielskiej wersji językowej. Outcast – A New Beginning kupisz zarówno w standardowym wydaniu pudełkowym, jak i wyjątkowej edycji kolekcjonerskiej. Oferta pojawi się w przedsprzedaży w sugerowanej cenie 919,99 PLN.


Źródło obrazka głównego: Plaion Polska

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze