Venom 3 ma już oficjalny tytuł i nową datę premiery!

Venom 3? Nie! Venom: The Last Dance! To oficjalny tytuł ostatniej części trylogii przygód symbionta, żyjącego w ciele Eddiego Brocka. 

Tom Hardy już w listopadzie zeszłego roku, kiedy dzielił się przemyśleniami na temat nadchodzącego filmu Venom 3, użył słów “ostatni taniec”. Zrobił to przy okazji wylewnych podziękowań, skierowanych do obsady i ekipy filmowej. Po tej wypowiedzi pojawiło się bardzo dużo spekulacji odnośnie do tego, czy rzeczywiście będziemy żegnać się na dobre z Venomem Hardy’ego. Jaka jest prawda, okaże się już w tym roku.


Venom 3: premiera 25 października!


Sony podało do wiadomości publicznej nie tylko oficjalny tytuł najnowszej części Venoma. Dostaliśmy też datę premiery. Jak się okazuje, będzie ona miała miejsce szybciej niż myśleliśmy! Venom: The Last Dance, wedle wcześniejszych doniesień, miał mieć swoją premierę w Ameryce Północnej 8 listopada. Odbędzie się ona jednak już 25 października! Jest to już drugi raz, jak data jest przesuwana. Za pierwszym razem miało to miejsce ze względu na strajk aktorów. Czy nowy termin okaże się dla Venoma szczęśliwym? O tym przekonamy się w październiku. 

Zobacz również: Świt X. Wolverine; recenzja komiksu. I wchodzi on, cały na czerwono


Venom 3: Co wiemy? 


Tom Hardy is Eddie Brock
Fot. materiały prasowe

Na tę chwilę nie wiadomo zbyt wiele na temat nadchodzącego widowiska Sony. Wiemy, że Kelly Marcel, która napisała scenariusze do pierwszych dwóch części, tym razem zajęła się i scenariuszem i reżyserią. Poza Tomem Hardym, który powróci do roli Eddiego Brocka, w filmie zobaczymy również Chiwetela Ejiofora. Fani Marvela będą kojarzyć go już z Doktora Strange’a w multiwersum obłędu. Do obsady dołącza też znana, między innymif z seriali Fargo i Ted Lasso, Juno Temple. To jaką rolę, odegrają w nadchodzącym dziele, jest na razie trzymane w tajemnicy. 

Zobacz również: Dlaczego fascynuje nas true crime?


Venom 3: Spekulacje


Venom x Spider-man
Fot. kadr z filmu Venom 2: Carnage

Nawet jeśli rzeczywiście będzie to ostatni film w pełni poświęcony Venomowi Toma Hardy’ego, fani nie tracą nadziei na zobaczenie go w przyszłych produkcjach MCU. Mimo licznych zawodów, których doświadczaliśmy przez ostatnie lata ze strony Marvela, zapowiedziane już premiery Avengers: The Kang Dynasty (2026) i Avengers: Secret Wars (2027) budzą wiele emocji. Czy ponownie zobaczymy w tych filmach Eddiego Brocka i Venoma? Na takie rewelacje będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. 

Jedną z bardziej emocjonujących spekulacji, które w ciągu ostatnich lat, obiegły Internet, była ta dotycząca spotkania Venoma ze Spider-Manem Andrew Garfielda. Fani, na nowo rozkochani w poprzednikach Hollanda dzięki wielkiemu sukcesowi, jakim był Spider-Man: No Way Home, głośno wyrażali swoje zainteresowanie takim lub podobnym zwrotem akcji. Oczywiście, możliwość spotkania się Spider-Mana Hollanda z Venomem intryguje równie mocno i wydaje się nieco bardziej prawdopodobna. Czy zobaczymy któregoś Spider-Mana w Venomie? Prawdopodobnie jeszcze długo się nie dowiemy. Na ten moment nie pozostaje nam nic innego jak zapisać datę premiery w kalendarzach i czekać na więcej newsów.

Fot.: Sony

Monika Wójtowicz

Fanka klasycznego kina grozy, musicali i dramatów psychologicznych. Uwielbia superbohaterów, Doktora Who i fikcyjnych seryjnych morderców. W wolnych chwilach zaczytuje się we wszystkim, co wpadnie jej w ręce, tańczy Pole Dance, gra na gitarze i spaceruje z ukochanym psiakiem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze