The Crow – pierwszy zwiastun

Po wczorajszym teaserze, pojawił się w końcu on – pierwszy zwiastun nadchodzącego reboota filmu The Crow.

Stworzony przez Jamesa O’Barra jako sposób na poradzenie sobie ze śmiercią narzeczonej z rąk pijanego kierowcy, komiks The Crow został wydany w 1989 roku i pozostaje ukochanym klasykiem. W 1994 roku na ekranach kin pojawiła się adaptacja z Brandonem Lee w roli głównej, która od tego czasu zyskała legion fanów. Później pojawiło się kilka nieudanych kontynuacji, ale już w czerwcu tego roku ukaże się remake The Crow od reżysera Ghost in the Shell, Ruperta Sandersa. Gwiazda Coś i John Wick: Chapter 4, Bill Skarsgård, wciela się w rolę Erica Dravena, a nowy zwiastun pokazuje jego brutalne dążenie do zemsty.

Zobacz również: Najlepsze horrory z najsłabszymi ocenami

Opis filmu brzmi następująco:

Bratnie dusze Eric Draven (Skarsgård) i Shelly Webster (FKA twigs) zostają brutalnie zamordowani, gdy doganiają ich demony jej mrocznej przeszłości. Mając szansę uratować swoją prawdziwą miłość, poświęcając siebie, Eric wyrusza w poszukiwaniu bezlitosnej zemsty na ich zabójcach, przemierzając światy żywych i umarłych, aby naprawić to, co złe.

W filmie wystąpią również Danny Huston, Laura Birn, Sami Bouajila i Jordan Bolger w nieujawnionych rolach. Scenariusz napisali Zach Baylin i Will Schneider. Nowe podejście do Kruka trafi do kin już 7 czerwca 2024 roku.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze