Trzeci zwiastun anime Legion Samobójców. Suicide Squad Isekai już w tym roku!

Jesteście fanami tytułowego Legionu Samobójców, w którego skład wchodzi Harley Quinn, Deadshot, Peacemaker, Clayface  i King Shark? Jeśli tak to ucieszy was wiadomość, że w sieci pojawił się kolejny zwiastun serialu anime Suicide Squad Isekai. Nasi antybohaterowie zostaną wysłani na misję do innego świata już w lipcu tego roku! 

Dokładna data premiery serialu anime Legion Samobójców Isekai nie jest jeszcze znana. Wiemy jednak, że w Japonii ma ona mieć miejsce w lipcu tego roku. Produkcja ta powstała we współpracy japońskiego oddziału Warner Bros z Wit Studiem, które możecie kojarzyć z tytułów takich jak Atak Tytanów czy Oblubienica czarnoksiężnika. Czego możemy się spodziewać po ich nowym przedsięwzięciu? Zobaczcie sami w trzecim oficjalnym zwiastunie: 


Legion Samobójców ISEKAI: O czym jest? 


Początek tej przygody jest już wielu fanom tej formacji antybohaterów znany: w skąpanym w zbrodni Gotham, Amanda Walker, przydziela wymienionej wyżej grupie super złoczyńców misję. Tym razem wymaga ona udania się do innego świata. Mówi nam o tym już tytułowe Isekai (w Japońskim: inny świat). Jest to japoński podgatunek fantasy, w którym postaci przenoszą się, odradzają lub są uwięzione w równoległym świecie. Czy naszemu Legionowi Samobójców uda się zachować pokój pomiędzy światami, nie zginąć z rąk potworów z Isekai, i wykonać misje na czas? O tym przekonamy się już w tym roku! 

Zobacz również: Cruella: Czerń, biel i czerwień — recenzja mangi. Moda ponad przemoc

Suicide Squad Isekai
Fot. plakat Suicide Squad Isekai. UniversumDCcomics

Jak możecie zobaczyć w tym, jak i w poprzednich dwóch zwiastunach, stawka jest wysoka, ponieważ ucieczka, ukrycie się lub przegranie nie wchodzi w grę. Jeśli nasi antybohaterowie zawiodą i nie ukończą zadania na czas, bomby umieszczone w obrożach grupy eksplodują. 


Suicide Squad Isekai: Twórcy i aktorzy


Zobacz również: Podróż do wnętrza ziemi; recenzja komiksu. Hollow Earth jakiego nie widzieliście

Eri Osada zajmuje się reżyserią tego anime. Za scenariusz odpowiadają Tappei Nagatsuki i Eiji Umehara, a projekt postaci wykonała słynna mangaka Akira Amano. W obsadzie głosowej tego anime znaleźli się Anna Nagase jako Harley Quinn, iYūichirō Umehara jako Joker. Natomiast postaci Deadshota głosu udzielił Reigo Yamaguchi, a Takehito Koyasu wystąpił jako Peacemaker. W roli Clayface zobaczymy Jun Fukuyama, natomiast Subaru Kimura pokaże się nam jako niezłomny King Shark. Znamy już też autora piosenki przewodniej, która poleci na napisach końcowych Suicie Squad Isekai. Jest to popularny V-Tuber, Mori Calliope.

Jak widać, zarówno zwiastuny, jak i twórcy uchylają nam już rąbka tajemnicy w kwestiach wizualnych, fabularnych i muzycznych Suicide Squad Isekai. Wciąż jednak nie znamy oficjalnej daty premiery. Pozostaje mieć nadzieję, że zostanie ona ogłoszona już wkrótce.

Fot. główna: ToonHive 

Monika Wójtowicz

Fanka klasycznego kina grozy, musicali i dramatów psychologicznych. Uwielbia superbohaterów, Doktora Who i fikcyjnych seryjnych morderców. W wolnych chwilach zaczytuje się we wszystkim, co wpadnie jej w ręce, tańczy Pole Dance, gra na gitarze i spaceruje z ukochanym psiakiem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze