Sezamkova zapowiada drugi album nowym singlem

Sezamkova to zespół rockowy, który w 2021 roku powrócił na scenę muzyczną albumem Pirates of Truth. Płyta spotkała się z pozytywnym odbiorem w mediach. Grupa zapowiada drugą płytę najnowszym singlem Gangsta

Pierwszym singlem jest Gangsta. Z przymrużeniem oka opowiada on historię barwnego i tragicznego zarazem życia gangsterów lat 90. To muzyczna podróż w czasie do epoki Psów, Killera i Rodziny Soprano, gdy na ulicach rządzili królowie życia, a ich ekscesy przeplatały się z brutalną rzeczywistością.

Tekst piosenki Gangsta z humorem i nostalgią odsłania zabawne strony życia gangsterów, ich żon, dzieci i psów. To opowieść o władzy, pieniądzach i ciągłym zagrożeniu, okraszona nutą ironii i dystansu do gangsterskiego świata.

Zobacz również: Judas Priest – Invincible Shield – recenzja albumu

Fot. główne: materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze