Mnóstwo nowości w marcowej aktualizacji Lost Ark

W najnowszej aktualizacji do gry trafiła klasa Breaker Advanced, nowe wydarzenia i aktualizacje fabularne.

Amazon Games wprowadza marcową aktualizację Lost Ark, która wzbogaci grę o nową klasę i ekscytującą zawartość. Gracze mogą sprawdzić nową klasę Breaker Advanced, a także aktualizację fabularną Light of Destiny, wydarzenia, aktualizacje sklepu i nie tylko.

Zobacz również: Alone in the Dark – recenzja gry. Ciemność, ciemność widzę! 

Najważniejsze elementy marcowej aktualizacji

  • Breaker Advanced Class – Breaker jest męską wersją Scrappera i jest siłą, z którą należy się liczyć. Wykorzystuje swoje ciężkie rękawice, mobilność i kombinacje, aby zadawać ogromne obrażenia. Amazon nawiązał współpracę z ekspertem Breaker i członkiem programu twórców Lost Ark, Saintone, który przygotował trochę rad dla nowicjuszy klasy. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na blogu Lost Ark Academy.

  • Aktualizacja fabuły Light of Destiny – Lokalizacja Zaginionej Arki jest coraz bliżej ujawnienia. W miarę jak sytuacja staje się coraz bardziej nieprzewidywalna, gracze muszą stawić czoła chaosowi, podążając swoją ścieżką. Aktualizacja Light of Destiny ujawni lokalizację Zaginionej Arki, co przybliży nas do końca 1. rozdziału opowieści. Będzie to historia, która odpowie na niektóre z najważniejszych pytań związanych z podróżą po Voldis w celu odnalezienia Zaginionej Arki i przeniesie graczy do nowej lokacji – Praeterii.

  • Arkesia Tour – Arkesia Tour to mechanika nadrabiania zaległości, która składa się z 4 poziomów misji, stworzonych, aby pomóc graczom nadrobić zaległości w zdobywaniu wysp, czasu przygód, punktów umiejętności i nie tylko! Wydarzenie to ułatwi nowym i powracającym graczom grę ze znajomymi i cieszenie się końcową fazą gry. Pomoże również obecnym graczom uzupełnić wszelkie luki w ich kolekcji nagród. Ukończenie wszystkich misji daje setki nagród, takich jak runy, mikstury i nie tylko.

  • Descend into Darkness – Road to Thaemine zostało przemianowane na Descend into Darkness. Gracze przygotowują się na przybycie Dowódcy Legionu Ciemności w kwietniu. Nagrody różnią się nieznacznie od poprzednich wersji wydarzenia. Powstały aby pomóc w szybkim awansie pojedynczej postaci z 1580 do 1600, z dodatkowym wsparciem, gdy gracze zbliżają się do Thaemine na poziomie przedmiotu 1610. To specjalne wydarzenie obejmuje również efekt wsparcia szlifowania ekwipunku, a także specjalne misje pozwalające zdobyć dodatkowe materiały do rajdów i abyssal dungeon.

Fot. główna: materiały prasowe | Marchsreiter

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze