Drugi dodatek fabularny do Dead Island 2 już niebawem dostępny

Czas wskoczyć w samo serce SoLA, największego, kalifornijskiego festiwalu muzycznego, zbudowanego na prastarych ziemiach.

Pulsujące serce ostatniego rave’u w LA to psychodeliczny beat, który rozpętał totalny chaos, pozostawiając jedynie gnijący krater krwi i złowrogą siłę czającą się w cieniu… Coś tam jest i wciąż jest głodne. Drugi dodatek do gry Dead Island 2 pod tytułem SoLA ukaże się na konsolach Xbox i PlayStation oraz na PC w Epic Games Store już 17 kwietnia 2024 roku!

Zobacz również: Dead Island 2 – recenzja gry. Powrót żywych trupów!

Dodatek SoLA to między innymi:

Nowa historia. Śmiercionośny wirus ogarnia Dolinę, zamieniając jej mieszkańców w wygłodniałe zombie, podczas gdy chtoniczne bicie wzywa z zaświatów: rytm Autofaga. Zwabieni na festiwal enigmatyczną wiadomością, gracze muszą zbadać ruiny SoLA i powstrzymać to zagrożenie nie z tego świata.

Nowa lokalizacja. Trzewny, przesiąknięty krwią festiwal muzyczny w sercu Los Angeles (lub HELL-A, jak wolimy je nazywać) odbijający się echem przy dźwiękach Rytmu (The Beat), który grozi przemianą żywych w zombie i może być słyszany na całym świecie.

Nowi wrogowie. Wliczając w to Whippera, nowego wariantowego wroga, oszalałego z nienawiści do samego siebie przez Autofaga. Ich przymus samookaleczenia zmienił ich w przerażający koszmar wypatroszonych jelit, pozwalając im na atak na odległość. Clotter, kolejny, nowy niepokojący zombie wierzchołkowy. Może też rozłożyć się na obrzydliwą kupę krwi, czyniąc go odpornym na obrażenia w tej formie. Następnie odrodzi się w innym miejscu. Potrafi wystrzelić z serca potężny strumień zgniłej krwi.

Zobacz również: Dying Light 2 – Recenzja gry. Światełko nadziei

Nowe legendarne bronie.  Rozpruwacz – śmiercionośne zespolenie kija baseballowego i piły tarczowej stworzone do rozczłonkowywania. Również idealna broń do dekapitacji i rozczłonkowania na odległość to Wyrzutnia pił – ciężka broń strzelająca obrotowymi piłami.

Dead Island 2 jest dostępne na konsolach Xbox oraz PlayStation, a także PC w polskiej wersji językowej (z napisami). Więcej informacji znajdziesz na oficjalnej stronie gry.


Fot. główna: materiały prasowe | Plaion Polska

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze