Melanie Martinez wraca do Polski! Arenowy koncert już w październiku

Melanie Martinez ogłasza europejską i brytyjską część trasy koncertowej The Trilogy Tour. Nadchodząca trasa koncertowa zaprezentuje ewolucję alter ego artystki cry baby na żywo.

15 października 2024 – Atlas Arena, Łódź

Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się w środę 27 marca o godz. 10:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w czwartek 28 marca 2024 na LiveNation.pl o godz. 10:00

Melanie Martinez, multiplatynowa alt-popowa artystka ogłosiła długo wyczekiwaną trasę koncertową The Trilogy Tour, która rozpocznie się 18 września w Dublinie. Jako support na wybranych koncertach wystąpią Men I Trust oraz Elita.

Zobacz również: Melanie Martinez – Portals – recenzja płyty

Fani mogą już teraz odwiedzić stronę TheTrilogyTour.com, aby zarejestrować się do przedsprzedaży, która rozpocznie się w poniedziałek, 25 marca o 10 rano czasu lokalnego, a ogólna sprzedaż rozpocznie się w czwartek, 28 marca. Szczegółowe informacje i BILETY można znaleźć na stronie WWW.THETRILOGYTOUR.COM.

Melanie Martinez
plakat wydarzenia

Fot. główne: fot. Justin Greenwood // materiały prasowe

Natalia Banaś

Dumna psia mama, miłośniczka dobrej muzyki, kina oraz lisów. Dla relaksu ogląda i czyta horrory. Wiecznie z głową w chmurach i napiętym kalendarzem. Swoje popkulturowe zachwyty oraz frustracje przelewa na Worspressa i wiadomości głosowe do znajomych. Kiedy nie odpisuje, próbuje zrobić Ghostface'a na szydełku.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze