Znamy obsadę filmu Ulica Strachu: Królowa balu

Netflix ujawnił informację na temat obsady nowej części filmu Ulica Strachu.

Najnowsza ekranizacja książek R. L. Stine’a będzie rozgrywać się 1988 roku podczas przygotowań do wydarzenia sezonu – szkolnego balu. Niestety ubiegające się o koronę piękne dziewczęta z Shadyside zaczynają umierać jedna po drugiej. Wtedy główna bohaterka zaczyna orientować się, że może być następną ofiarą. Ta postanawia samodzielnie poszukać zabójcy. W filmie Ulica Strachu: Królowa balu wystąpić mają India Fowler, Suzanna Son, Fina Strazza, David Iacono, Ella Rubin, Chris Klein, Lili Taylor oraz Katherine Waterson. Nazwisko reżysera plus data premiery horroru nie jest jeszcze znana.

Zobacz również: Road House – recenzja filmu. Czasami chłop musi

Ulica Strachu: Królowa balu nie będzie bezpośrednią kontynuacją trylogii z 2021 roku. Poprzednie filmy rozgrywały się na przestrzeni 1994, 1978 i 1666 roku. Dotyczyły zbrodni jakie miały miejsce w ciągu podanych lat. W produkcjach zagrali Kiana Madeira, Olivia Scott Welch, Benjamin Flores Jr., Ashley Zukerman, Gillian Jacobs i Sadie Sink. Za reżyserię odpowiadała Leigh Janiak.

Źródło grafiki głównej: kadr z filmu Ulica Strachu: Część 1

Agata Czajkowska

Studentka pierwszego roku kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Fascynuje ją slasher, produkcje found footage oraz włoski nurt giallo. W przyszłości planuje nadrobić filmy niemieckiego ekspresjonizmu czy franczyzę Universal Monsters. Od kilku lat interesuje się sezonem nagród. W wolnym czasie chodzi do kina, a także uczy się szwedzkiego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze