Enshrouded z pierwszą dużą aktualizacją treści

Powitajcie Hollow Halls oraz okrągłe drzwi wraz z mnóstwem nowych funkcji, poprawek i ulepszeń.

Pierwsza duża aktualizacja zawartości do gry Enshrouded od Keen Games już dostępna! Aktualizacja zawartości Hollow Halls zawiera nowe, większe lochy z nową frakcją wrogów i nowymi legendarnymi nagrodami, tajemniczą stację rzemieślniczą z nowymi przepisami oraz nowe zadania.

Zobacz również: South Park: Snow Day! – recenzja gry i krótka historia egranizacji Miasteczka South Park

W grze pojawiło się wiele innych dodatków dla budowniczych, rzemieślników i hodowców, a także wiele ulepszeń wydajności, interfejsu użytkownika i jakości życia. Na wszystkie te zmiany wpływ mieli gracze korzystający z narzędzia Feature Upvote. Twórcy planują dalsze aktualizacje zawartości ujawnionej w planie wczesnego dostępu na początku tego miesiąca. Prowadzą one do premiery wersji 1.0 gry w 2025 roku.

Zawarta w aktualizacji zawartość Hollow Halls dodaje cztery nowe, rozległe lochy wypełnione wrogami, nowymi pułapkami i nowymi nagrodami dla odważnych. Przemierzaj każdy loch, po jednym w każdym biomie, po rozmowie z Alchemikiem.

Enshrouded Hollow Halls
grafika promocyjna dodatku Hollow Halls | Keen Games

Aktualizacje tego typu będą skutecznie dodawane do gry. Przy obszary nie będą całkowicie nadpisywane.  Oznacza to, że można cieszyć się mnóstwem funkcji, poprawek i nowej zawartości znacznie szybciej. Poprawiono również ruchy kamery, aby zapewnić graczom większą płynność i obecność podczas podziwiania widoków Enshrouded.

Gra Enshrouded trafiła do wczesnego dostępu na platformie Steam 24 stycznia 2024 roku, natomiast jej pełne wydanie w wersji 1.0 i na konsole planowane jest na 2025 rok. Gra osiągnęła 2 miliony graczy w ciągu kilku tygodni od premiery. Aktualnie też cieszy się bardzo pozytywnym odbiorem na Steam. tymczasem najnowsze informacje na temat gry można znaleźć na oficjalnej stronie.


Fot. główna: materiały prasowe | Evolve PR

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze