SOUTH PARK: SNOW DAY! już w sprzedaży!

Najnowsza gra z uwielbianej przez fanów na całym świecie marki South Park, już dostępna.

To najbardziej magiczny dzień w roku: dzień, w którym wszystko zasypał śnieg! South Park Digital Studios oraz THQ Nordic GmbH wypuścili dzisiaj SOUTH PARK: SNOW DAY! Najnowsza gra z marki South Park jest już dostępna na platformy Nintendo Switch™, PlayStation®5, Xbox Series X|S oraz PC.

Zobacz również: South Park: Snow Day! – recenzja gry i krótka historia egranizacji Miasteczka South Park

Gra zawiera bezpłatne DLC, które w momencie premiery dodaje tryb gry Taniec z Raveno. Zapewnia on bowiem więcej rozgrywki, różnorodność i wyzwania pomiędzy głównymi aktami fabuły. Lekcje zostały odwołane, a Henrietta się nudzi. Dołącz do niej, gdy będzie próbowała odkryć prawdę, w zamian pozwoli ci na Taniec z wygłodniałymi cieniami w South Park. Zmierz się z falami mrocznych wrogów, ulepsz swoją broń i opanuj więcej mrocznych mocy, aby zdobyć nowe karty od Henrietty. Ten nowy tryb gry to niekończące się ataki wrogów i wzmocnienie twoich mrocznych mocy.

Kontynuuj przygody w śniegu dzięki przepustce sezonowej. Obejmuje ona zupełnie nowy tryb gry, nową broń, odmiany broni i zestawy kosmetyczne. Przepustka sezonowa jest już zawarta w edycjach kolekcjonerskiej i cyfrowej deluxe.

SOUTH PARK: SNOW DAY!
screen z gry | Plaion Polska

Dostępną od 26 marca grę SOUTH PARK: SNOW DAY! przygotowało studio Question. Natomiast wydało ją THQ Nordic we współpracy South Park Digital Studios na platformy Nintendo Switch™, PlayStation®5, Xbox Series X|S oraz PC w polskiej wersji językowej (z napisami).


Fot. główna: materiały prasowe | Plaion Polska

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze