Zabawa w pochowanego doczeka się kontynuacji!

Zabawa w pochowanego doczeka się kontynuacji z Samarą Weaving ponownie w roli głównej!

Zabawa w pochowanego to horror komediowy z 2019 roku. Dla wielu fanów uchodzi za produkcję już kultową z niezapomnianą kreacją Samary Weaving. Niespodziewanie ogłoszono informacje o gotowych planach na kolejną część. Wspomniana aktorka ma powrócić do roli Grace Le Domas. Reżyserem będzie Adam Robitel, który zastąpi poprzednich wykonawców. Więcej informacji nie zostało ujawnionych.

Zobacz również: Gdy rodzi się zło – recenzja filmu. Horror roku 2023

Film sprzed 5 lat przedstawia historię panny młodej o imieniu Grace. Kobieta niespodziewanie musi walczyć o życie ze swoją nową bogatą i ekscentryczną rodziną z powodu ich świętej tradycji. W obsadzie wystąpili Samara Weaving, Adam Brody, Mark O’Brien, Melanie Scrofano, Kristian Bruun, Elyse Levesque, Nicky Guadagni, Henry Czerny oraz Andie MacDowell. Reżyserami horroru byli Matt Bettinelli-Olpin i Tyler Gillett, którzy nakręcili tegoroczną Abigail.

Źródło grafiki: kadr z filmu

Agata Czajkowska

Studentka pierwszego roku kulturoznawstwa na Uniwersytecie Łódzkim. Fascynuje ją slasher, produkcje found footage oraz włoski nurt giallo. W przyszłości planuje nadrobić filmy niemieckiego ekspresjonizmu czy franczyzę Universal Monsters. Od kilku lat interesuje się sezonem nagród. W wolnym czasie chodzi do kina, a także uczy się szwedzkiego.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze