Matrix 5 – kolejna odsłona serii jest w produkcji

Kontynuacja Matrixa w drodze!

Studio Warner Bros. ogłosiło, że trwają prace nad nową odsłoną kultowej serii Matrix. W piątej części nastąpi zmiana na stanowisku reżysera. Tym razem żadna z sióstr Wachowskich nie zajmie fotela reżyserskiego. Stery ma przejąć Drew Goddard. Lana Wachowski pozostanie producentem wykonawczym.

Zobacz również: Godzilla i Kong: Nowe imperium — recenzja filmu. Atomowy wrestling

Póki co szczegóły fabularne pozostają nieznane. Studio zapewnia jednak, że historia nie będzie odbiegać zbytnio od znanych z poprzednich odsłon motywów. Nie wiemy również, czy oryginalna obsada powróci w piątej części.

Informacja na temat przygotowywanej kontynuacji jest dość niespodziewana, z racji tragicznych wyników finansowych filmu Matrix: Zmartwychwstania.


fot. główna: mat. prasowe

Czarek Szyma

#geek z krwii i kości. Miłośnik filmów, seriali i komiksów. Odwieczny fan Star Wars w każdej formie, na drugim miejscu Marvela i DC Comics. Recenzent i newsman. Poza tym pasjonat wszelakich sztuk walki, co zapoczątkowało oglądanie akcyjniaków w hurtowej ilości. O filmach i serialach hobbystycznie piszę od kilku lat. Ulubione gatunki to (oczywiście) akcja, fantasy, sci-fi, kryminał, nie pogardzę dobrą komedią czy dramatem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze