Vaiana – pierwsze zdjęcie z drugiej części już w sieci

Vaiana 2 powstaje i będzie miała premierę jeszcze w tym roku! Niewiele jeszcze wiadomo na temat fabuły kontynuacji głośnej animacjiale wiemy już, jak bardzo zmieni się sama Vaiana. 

Disney wypuścił dziś pierwszą grafikę promocyjną, nadchodzącego sequela filmu animowanego Vaiana: Skarb oceanuZobaczymy na niej, znaną nam już z pierwszej części, główną bohaterkę.

Zobacz również: Psalm dla zbudowanych w dziczy; recenzja książki

Vaiana 2
Fot. grafika promocyjna; Disney. Vaiana 2

Bohaterka, choć ta sama, z pewnością jest już starsza niż w pierwszej części. Ile lat minęło od pierwszego spotkania Mauiego z Vaianą? Tego Disney jeszcze nam nie zdradził. Studio ujawniło za to, że w nadchodzącej kontynuacji bohaterka wyruszy w daleką podróż w poszukiwaniu ludzi poza brzegami Motunui. Projekt został początkowo opracowany jako serial. Zespół był pod tak wielkim wrażeniem tego, co powstało, że postanowiono jednak przenieść tę historię na wielki ekran.

 Wraz z Maui i zupełnie nową załogą nieprawdopodobnych marynarzy, Vaiana musi udać się na dalekie morza Oceanii i na niebezpieczne, dawno zaginione wody, aby przeżyć przygodę niepodobną do niczego, z czym kiedykolwiek miała do czynienia.

Tyle wiadomo na temat fabuły. Zarówno Cravalho, która udzieliła głosu Vaianie w oryginalnym filmie, jak i Dwayne Johnson, który wcielił się w hawajskiego boga Mauiego, powracają do swoich ról w nadchodzącej kontynuacji. Niestety, Lin-Manuel Miranda, twórca piosenek z pierwszej części, nie będzie pracował przy tej produkcji. Zamiast niego utworami zajmą się, między innymi, Abigail Barlow i Emily Bear, które zdobyły nagrodę Grammy za The Unofficial Bridgerton Musical.

Fot. źródło grafiki głównej; animacja Disney

Monika Wójtowicz

Fanka klasycznego kina grozy, musicali i dramatów psychologicznych. Uwielbia superbohaterów, Doktora Who i fikcyjnych seryjnych morderców. W wolnych chwilach zaczytuje się we wszystkim, co wpadnie jej w ręce, tańczy Pole Dance, gra na gitarze i spaceruje z ukochanym psiakiem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze