A Fool’s Parade – nowy klip Within Temptation już dostępny

Nakręcony w Kijowie pod kierunkiem znanego ukraińskiego reżysera Indy’ego Haita, teledysk do A Fool’s Parade przedstawia frontmankę Sharon den Adel wraz z wokalistą Alexem Yarmakiem.

A Fool’s Parade to pierwszy singiel zespołu wydany po ósmym studyjnym albumie Bleed Out (20.10.23). Piosenka ukazała się 5 kwietnia i jest swoistym hymnem przeciwko zwodniczym manewrom Rosji. Poprzez swoją muzykę Within Temptation w dalszym ciągu rzuca światło na okrutną inwazję Rosji na Ukrainę i ukazuje trudną rzeczywistość, z którą borykają się Ukraińcy.

Zobacz również: Conan Gray – Found Heaven – recenzja albumu

Zespół ogłosił wielką, arenową trasę koncertową po Europie na jesień 2024 roku. Trasa rozpoczyna się we wrześniu dwoma prawie już wyprzedanymi koncertami w Holandii i będzie kontynuowana w całej Europie – w tym między innymi w Polsce, a konkretnie w Łodzi. Pełną listę koncertów i dat, a także możliwość zakupienia biletów na nie znajdziecie na oficjalnej stronie zespołu.

Źródło: materiały prasowe (Within Temptation)
Fot. główna: materiały promocyjne (Within Temptation)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze