Koncert Jonas Brothers w Polsce przełożony! Bracia zagrają w Krakowie jesienią

Pierwszy koncert Jonas Brothers w Polsce został przełożony. Ze względu na zmiany w harmonogramie zespołu, występ planowany pierwotnie na 30 maja 2024 roku odbędzie się 16 października w krakowskiej Tauron Arenie.

Przesunięcie koncertów obejmuje całą europejską część trasy. Jak informuje organizator, wszystkie dotychczasowo zakupione bilety zachowują swoją ważność. Posiadacze wejściówek na to wydarzenie otrzymają więcej informacji drogą mailową.

Zobacz również: Conan Gray – Found Heaven – recenzja albumu

Jonas Brothers to rodzinna formacja w skład której wchodzą: Nick, Joe i Kevin. Muzycy odwołali całą amerykańską trasę koncertową w 2013 roku na skutek konfliktów. Kilkanaście dni później bracia oznajmili rozpad zespołu. Reaktywację grupy muzycznej zapowiedział singiel Sucker, który ukazał się w 2019 roku. Trasa The Tour promuje ich najnowszą płytę, The Album.

Fot. główne: materiały prasowe

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze