Peacemaker – pierwszy klaps na planie drugiego sezonu

Po dwuletniej przerwie Peacemaker powraca, a na czele stoi znów James Gunn.

James Gunn, który stworzył i wyreżyserował pierwszy sezon Peacemakera, powraca, aby stworzyć drugi sezon wraz z trzema dodatkowymi reżyserami (na ten moment nie wiemy kim są). Związane jest to z faktem, iż Gunn jednocześnie pracuje nad filmem o Supermanie. W niedzielę podzielił się informacją, że rozpoczęto zdjęcia do kolejnego sezonu. Z tej okazji wstawił zdjęcie na Instagrama hełmu tytułowego bohatera, widzimy na nim również odbijającego się Gunna.

O drugim sezonie na ten moment nie wiadomo za wiele, poza tym, że będzie kontynuował wątki poprzedniego. John Cena ponownie wcieli się w tytułowego bohatera, którego po raz pierwszy zagrał w Legionie samobójców z 2021 roku. W produkcji powrócą także Danielle Brooks, Chukwudi Iwuji, Jennifer Holland, Steve Agee i Robert Patrick.

Zobacz także: Dama – recenzja książki. Ujdzie

Na ten moment serial nie ma ustalonej daty premiery. Prawdopodobnie jednak, Peacemaker nie będzie miał premiery wcześniej niż w 2025 r.

Źródło grafiki głównej: grafika promocyjna pierwszego sezonu Peacemakera

Seweryn Kuk

Nałogowy kolekcjoner z ciągłym brakiem miejsca na swoje zbiory. Uwielbia mitologię nordycką, gry karciane i strategiczne. Aktualnie stara się nadrobić cały rynek komiksowy ubiegłego półwiecza. Enjoyer Sarniego Żniwa i Misji Kleopatry. Oba filmy widział ponad 50 razy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze