Lords of the Fallen zaskakuje nowymi modyfikatorami rozgrywki

Aktualizacja 1.5 Master of Fate wprowadza rewolucyjny dla gatunku system modyfikatorów rozgrywki.

Dziś studio CI Games oddaje w ręce graczy Lords of the Fallen darmową aktualizację Master of Fate. Update oznaczony numerem 1.5 to suma 30 aktualizacji, którymi to mroczne RPG akcji twórcy wzbogacili od premiery. Każda z nich wprowadziła znaczące poprawki wydajności, stabilność i optymalizacji, a także zbalansowała poziom trudności, o co często w swoich opiniach prosili gracze. Dostępny na PC oraz konsolach Xbox Series S/X i PlayStation 5 update jest również ostatnim przystankiem na mapie popremierowego rozwoju gry, wprowadzając do rozgrywki zaawansowany system modyfikatorów.

Zobacz również: Rise of the Ronin — recenzja gry. Far Cry z kataną

Master of Fate zwieńcza regularne, cotygodniowe aktualizacje Lords of the Fallen, których zadaniem było wprowadzanie nowej zawartości, poprawek wydajnościowych i ulepszeń. Oto najważniejsze ze zmian:

 • Znaczące ulepszenia wydajności, optymalizacji oraz stabilności.
 • Znaczące zmiany w balansie poziomu trudności, na składa się chociażby zmniejszenie zagęszczenia przeciwników i osłabienie ataków dystansowych.
 • Rozdzielenie i dostosowanie balansu dla trybów PvP i PvE.
 • Ulepszenia trybu wieloosobowego mające na celu poprawę systemów odpowiedzialnych za matchmaking i stabilności połączenia.
 • Nowe wątki fabularne i zadania. W tym Season of the Bleak, Trial of the Three Spirits, i Way of the Bucket
 • Nowe zestawy broni i pancerzy.
 • Dodatkowe sekretne umiejętności dla broni bossów.
 • Ulepszenie starć z bossami poprzez dodanie dodatkowych zestawów ruchów i ciosów, jak również zmian w SI przeciwników.
 • 12 nowych zaklęć, w tym niszczycielskie Immolation.
 • Każda z grup broni posiada teraz dwa unikatowe finishery: po jednym dla trybów jednoręcznego i dwuręcznego.
 • Trzy nowe pociski: Blood Vomit, Explosive Mines i Frost Worms.
 • Zmiany poprawiające rozgrywkę, takie jak: powiększenie ekwipunku, możliwość zresetowania wyglądu, poprawa funkcjonalności schowka czy opcje konfiguracji przycisków na kontrolerach.

Zobacz również: Najlepsze polskie gry

Lords of the Fallen
grafika promująca update 1.5 do Master of Fate | Better Gaming

Najnowsza funkcja – zaawansowany system modyfikatorów rozgrywki – oddaje moc bezpośrednio w ręce graczy. Pozwala im w pełni personalizować swoje doświadczenie podczas rozgrywki. Używając dowolnej kombinacji siedmiu modyfikatorów mogą uczynić grę łatwiejszą, trudniejszą lub po prostu wraz z każdym podejściem zamieniać ją w coś zupełnie nowego i nieprzewidywalnego. Modyfikatory obejmują takie funkcje jak możliwość losowego generowania przeciwników, zmiany poziomu zagęszczenia wrogów, a nawet umożliwiają rozpoczęcie zabawy z widmem trybu permanentnej śmierci na karku.

By uczcić premierę Master of Fate, użytkownicy PlayStation mogą obecnie kupić grę z najwyższą dotychczas zniżką, która wynosi aż 50%. Natomiast od 29 kwietnia, w ramach wyprzedaży wydawniczej CI Games na Steam, zarówno standardowa wersja, jak i edycja Deluxe będą dostępne z 50% zniżką.


Źródło obrazka głównego: materiały prasowe | Better Gaming

Łukasz Biechoński

Nie straszny mu żaden zakątek popkultury. Ceni sobie tak samo teatralne musicale i opery jak kino splatter czy chorwackie sci-fi. Wierzy, że to nie budżet czyni dzieło, lecz artysta i jego wizja. Tabu dla niego nie istnieje tak długo, jak obie strony czują się w dyskusji komfortowo.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze