Majowe zapowiedzi wydawnictwa Jaguar

Nadchodzący miesiąc zapowiada się niezwykle ekscytująco dla wszystkich miłośników książek. Wydawnictwo Jaguar przygotowało dla swoich czytelników mnóstwo nowości. Poniżej lista najciekawszych zapowiedzi.

Kate Pentecost – Ten wieczny mrok

Majowe zapowiedzi Jaguar

Kiedy zapada zmrok, Ankou staje się legendarnym, nieśmiertelnym najemnikiem – najstraszliwszym, jakiego można wynająć we wszystkich Pięciu Królestwach. Jednak o brzasku mroczna magia, którą jest przeklęty, sprawia, że zostaje po nim sterta kości. I tak każdego dnia i każdej nocy. Ankou pragnie jednego – chce zaznać wiecznego odpoczynku i jest gotów zapłacić za to każdą cenę. Gdy królestwo Kaer-Ise zostaje splądrowane, Flora, podręczna rodziny królewskiej, zostaje poważnie ranna i pozostawiona na pastwę losu. Jako jedyna ocalała z masakry desperacko szuka księżniczki, której służyła i do której jest przywiązana.


Zobacz również:
Carmilla – recenzja książki. Dracula nie był pierwszy

Bianca Iosivoni – Wybacz. To dla twojego dobra

Majowe zapowiedzi Jaguar

Miłość może pochłaniać, ale co jeśli ukaże swoje mroczne oblicze? Młoda, ambitna dziennikarka Robyn jest zszokowana, gdy zjawia się u niej policja z wiadomością, że jej były chłopak Julian zaginął. Chociaż dziewczyna nie pragnie niczego bardziej niż zapomnienia, przeszłość uderza niczym grom z jasnego nieba i wszystko powraca: tęsknota, ból i rozczarowanie. Na szczęście Robyn ma wsparcie swojego najlepszego przyjaciela, Coopera. Ale jej uczucia do niego zaczynają się zmieniać… I właśnie wtedy okazuje się, że chłopak może być zamieszany w zniknięcie Juliana.

 

Zobacz również: Tron Królowej Słońca – recenzja książki

Aleksandra Muraszka – Swallow. Nadzieja matką głupich

Majowe zapowiedzi Jaguar

Nadzieja bywa złudna, a jeśli się w niej zatracisz, możesz stracić wszystko. Bo kiedy wydaje się, że gorzej już być nie może, świat pokazuje ukryte karty i udowadnia, że cierpienia nigdy nie jest za wiele. Wracają uśpione demony przeszłości, głęboko skrywane sekrety wychodzą na światło dzienne, a czyhające za rogiem zagrożenie daje o sobie znać.

 

 


Zobacz również:
Mister Hockey – recenzja książki. Lekka, jednak mało prawdopodobna historia

Sergio Rossi, il. Agnese Innocente – Karuzela

Majowe zapowiedzi Jaguar

Pewnego wieczoru Stefano odbiera wiadomość od tajemniczej dziewczyny, która proponuje mu spotkanie, choć nie chce zdradzić, kim jest. To daje początek całej kaskadzie opowieści. Anna i Ludo, Ludo i Chiara, Chiara i Matilde, Matilde i Andrea. Za każdym imieniem stoi inna historia, inne rozterki, radości i smutki codzienności, duety i trójkąty miłosne. Ale łączy je jedno – próba zrozumienia tego, co przytrafia się w życiu. I poradzenia sobie z tym.

 

 


Źródło: materiały prasowe (Jaguar)
Grafika główna: materiały promocyjne (Jaguar)

Dominika Dąbek

Dużo ogląda. Jeszcze więcej czyta. Fanka Marvela, w szczególności jego kinowej odsłony oraz innych dobrych filmów, seriali i książek. W przerwach od tego wszystkiego składa zestawy Lego. W sieci znana jako movie_nika.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze