S.T.A.L.K.E.R. 2 otrzymał nowy zwiastun

Wyczekiwany S.T.A.L.K.E.R. 2 dostał dzisiaj kolejny zwiastun. Potwierdzono również jego datę premiery.

CSG Game World, developer odpowiedzialny za serię S.T.A.L.K.E.R., wrzucił dziś na swój kanał na YouTube nowy zwiastun swojej nadchodzącej premiery, Serca Czarnobyla. Krótkie nagranie daje graczom wgląd w przykładowe lokacje, a także daje im próbkę ukraińskiego dubbingu, którego, do pary z angielskim, będą oni mogli doświadczyć w grze. Plansza kończąca klip potwierdza również podaną nie tak dawno przez twórców finałową datę premiery – 5 września 2024. Od stycznia nie uległa już ona żadnej zmianie; wygląda więc na to, iż tym razem rzeczywiście będzie ona ostateczna.

Zobacz również: Alone in the Dark – recenzja gry. Ciemność, ciemność widzę!

S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl to nowoczesna kontynuacja wielokrotnie nagradzanej serii gier stworzona przez studio GSC Game World. Zona wzywa stalkerów, którzy tylko czekają, żeby zacząć nieliniową podróż przez złowrogi otwarty świat w post-apokaliptycznej scenerii Europy Wschodniej.


Źródło: YouTube/GSC Game World
Fot. główna: materiały promocyjne (GSC Game World)

Patrycja Grylicka

Fanka Far Cry 5 oraz książek Stephena Kinga. Zna się na wszystkim po trochu i na niczym konkretnie, ale robi, co może, żeby w końcu to zmienić i się trochę ustatkować.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze