Monica Rambeau nie powróci w ramach własnego serialu

Plany Marvela, aby Monica Rambeau (grana przez aktorkę Teyonah Parris) otrzymała swój własny solowy serial w MCU, legły w gruzach. Przyczyną tego jest nie najlepszy odbiór filmu Marvels. Wygląda jednak na to, że studio zamierza kontynuować historię bohaterki w innym projekcie.

Z najnowszych wiadomości wynika, że Marvel chciał powrócić do Monici Rambeau w ramach jej własnego serialu stworzonego dla platformy streamingowej Disney+. Niestety niesatysfakcjonujący wynik finansowy Marvels sprawił, że studio musiało zrezygnować z planów na serial poświęcony tej bohaterce. Ponadto studio na nowo musiało przemyśleć swoje plany dotyczące dalszego rozwijania całego uniwersum.

Monica Rambeau
Monica Rambeau / Fot. Materiały prasowe

Zobacz również: Civil War – recenzja filmu. Wojna jest zawsze przegrana

Bob Iger stojący na czele Disneya zdecydował, że studio musi postawić na jakość produkcji, a nie ich ilość. W związku z tym wiele projektów zostało wstrzymanych. Nie oznacza to jednak, że bohaterka całkowicie zniknie z naszego pola widzenia. Z przecieków dowiadujemy się, że studio zamierza kontynuować jej wątek, ale już nie w jej własnym serialu tylko w innym projekcie, w który najprawdopodobniej Teyonah Parris nie odegra aż tak istotnej roli.

Fot. główna: materiały promocyjne

Paulina Rudnicka-Kępa

Czyta wszędzie i w każdej wolnej chwili. Fanka fantasy, historii obyczajowych i mocnych horrorów. W przerwach pomiędzy książkami podróżuje, ogląda filmy/seriale oraz układa LEGO. W sieci znana jako _booka.gram_

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze