Mystic Festival 2024 prezentuje swój hymn. Polski klasyk w nowej odsłonie

I Would Follow You Babe to nowy tytuł, ale fani polskiego rocka doskonale znają utwór Poszłabym za tobą Breakoutu. Pieśń w wykonaniu zespołu LUCIFER i Joakima Nilssona (Graveyard) jest oficjalnym hymnem MYSTIC FESTIVAL 2024!

Tłumaczenie tekstu przygotował Filip Łobodziński, znany m.in. z przekładów i wykonań utworów Boba Dylana, ale też tłumacz… biografii Slayer. I Would Follow You Babe ukaże się jako siedmiocalowy singel (gatefold) w limitowanym nakładzie 666 egzemplarzy – do kupienia tylko na festiwalu!

Zobacz równieżNextFest 2024  – relacja z festiwalu

To był zaszczyt i wielka frajda, że mogliśmy razem z Jocke nagrać ten polski klasyk dla Mystic Festival. Nicke doskonale się w tym odnalazł, nadając temu numerowi groove Lucifera. (…) Myślę, że to fantastyczny singel, który sprawia, że nie mogę się doczekać tegorocznego sezonu festiwalowego! Nie mogę się też doczekać jak najszybszego powrotu na Mystic Festival!

Johanna Sadonis, wokalistka Lucifer

Fot. główne: materiały prasowe

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze