Krzysztof Cugowski prezentuje nowy utwór

Krzysztof Cugowski, uznany artysta solowy, niegdyś wokalista Budki Suflera zaprezentował nowy utwór zatytułowany Co za nami, co przed nami.

Za kołyszący feeling i unoszący się nad całością duch amerykańskiego bluesa odpowiada kompozytor piosenki, Michał Grymuza. Refleksyjny tekst napisał niezrównany Andrzej Mogielnicki, jeden z najważniejszych autorów tekstów ostatnich dekad. Co za nami, co przed nami to refleksja nad czasem, jego upływem i nieuchronnością; nad grą, która się prozaicznie życiem zwie.

Zobacz również: Sia – Reasonable Woman – recenzja albumu

Piosence towarzyszy teledysk w reżyserii Aleksandry Góreckiej. Co za nami, co przed nami jest pierwszym singlem zapowiadającym nowy album Krzysztofa Cugowskiego, Wiek to tylko liczba, którego premiera zaplanowana jest na 6 września. Piosenka jest dostępna na wszystkich platformach streamingowych.

Fot. główne: materiały prasowe // MYSTIC PRODUCTION

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze