Spirited Away: w Krainie Bogów podczas OFFowych czwartków

9 maja o godzinie 20.00 w ramach cyklu filmowego „OFFowe czwartki” w Multikinie widzowie będą mogli zobaczyć Spirited Away: W krainie bogów.

Spirited Away: W krainie bogów to arcydzieło światowego kina stworzone przez jednego z najbardziej cenionych twórców animacji, Hayao Miyazakiego. Dziesięcioletnia Chihiro wraz z rodzicami trafia do tajemniczego, opuszczonego miasteczka. Ku swojemu przerażeniu, dziewczynka odkrywa, że to kraina zamieszkana przez bóstwa i duchy, a jej rodzicie zostali przemienieni… w świnie! Aby ich ocalić, Chihiro będzie musiała rozpocząć pracę u potężnej wiedźmy Jubaby. Czy dziewczynce uda się zdjąć z rodziców klątwę? Film z polskim napisami lub polskim dubbingiem, dla widzów od 10. roku życia.

Zobacz również: Challengers – recenzja filmu. Do tenisa trzeba trojga?

Materiały prasowe Multikino
Materiały prasowe Multikino

Projekt „OFFowe czwartki” odbywa się w kinach sieci Multikino w każdy czwartek o godzinie 20.00. Podczas kolejnych projekcji w ramach cyklu widzowie będą mieli okazję zobaczyć: 16 maja Monster, 23 maja Jutro będzie nasze, a 30 maja Do usług szanownej Pani.

Bilety są do nabycia w kasie kina i na www.multikino.pl.

Fot. główna: kadr z filmu Spirited Away: w Krainie Bogów

Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze