Prace nad Riddick: Furia rozpoczną się już tego lata

Prace nad Riddick: Furia rozpoczną się już 26 sierpnia 2024 roku. Zdjęcia będą odbywały się w Niemczech, Hiszpanii i Wielkiej Brytanii, a w rolę Richarda B. Riddicka ponownie wcieli się Vin Diesel.

Czwarta część Riddick została zapowiedziana jeszcze w ubiegłym roku, ale na powrót popularnego bohatera granego przez Vina Diesela będziemy musieli jeszcze trochę poczekać. Poinformowano, że prace nad filmem rozpoczną się dopiero tego lata, a konkretniej 26 sierpnia. Niestety nie jest jeszcze znana premiera filmu.

Riddick
Riddick / Fot. Materiały promocyjne

Zobacz również: Abigail – recenzja filmu. I nie było już nikogo

Oficjalny opis Riddick: Furya informuje, że bohater powróci na planetę, z której pochodzi. Ledwo pamięta to miejsce i obawia się, że zostało pozostawione w ruinie przez nekronów. Okazuje się jednak, że jest zamieszkane, a jego ludzie walczą o przetrwanie z nowym wrogiem. Niektórzy z furianów są za to do niego bardziej podobni, niż mógłby sobie kiedykolwiek wyobrazić.

Fot. główna: materiały promocyjne

Paulina Rudnicka-Kępa

Czyta wszędzie i w każdej wolnej chwili. Fanka fantasy, historii obyczajowych i mocnych horrorów. W przerwach pomiędzy książkami podróżuje, ogląda filmy/seriale oraz układa LEGO. W sieci znana jako _booka.gram_

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze