Travis Scott wystąpi w lipcu w Polsce!

Travis Scott kontynuuje przełomową światową trasę koncertową UTOPIA – Circus Maximus Word Tour. Artysta ogłasza europejskie oraz brytyjskie koncerty arenowe i stadionowe.

2 LIPCA 2024 – TAURON Arena Kraków
Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 8 maja o godz. 14:00
Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 9 maja o godz. 10:00
Sprzedaż ogólna rozpocznie się w piątek, 10 maja na LiveNation.pl o godz. 10:00

Zobacz równieżSia – Reasonable Woman – recenzja albumu

Travis Scott
Plakat wydarzenia // Live Nation

Po wyprzedanej w 2023 roku północnoamerykańskiej trasie koncertowej i bijącym rekordy popularności albumie UTOPIA, trasa koncertowa UTOPIA – Circus Maximus Word Tour Travisa Scotta będzie kontynuowana tego lata. Trasa obejmie 12 koncertów na arenach i stadionach, w tym największy jak dotąd koncert w Wielkiej Brytanii na stadionie Tottenham Hotspur.

1 euro/funt z każdego sprzedanego biletu zostanie przekazany na rzecz Cactus Jack Foundation, organizacji 501(c)3, której misją jest wspieranie młodzieży z Houston poprzez zbiórki zabawek, programy stypendialne dla studentów HBCU oraz pokrywanie kosztów związanych z edukacją i działaniami twórczymi.

Fot. główne: materiały prasowe // Live Nation

Zuza Graczyk

Niewiele mówi, ale nadrabia pisaniem. Wszystkie pieniądze i czas wolny spędza na koncertach. Pasjonuje się przestarzałymi technologiami – uwielbia fotografię analogową i fizyczne kopie albumów muzycznych. W czasie wolnym czyta książki lub ogląda seriale.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze