The Family Stallone 2 już od 16 maja w SkyShowtime

The Family Stallone to popularny program z nominowanym do Oscara Sylvesterem Stallone, jego żoną Jennifer Flavin Stallone oraz ich córkami: Sophią, Sistine i Scarlet.

Już w najbliższy czwartek, 16 maja, wyłącznie w SkyShowtime odbędzie się premiera drugiego sezonu popularnego programu The Family Stallone. Tego dnia do serwisu dodane zostaną wszystkie odcinki nowego sezonu.

Zobacz również: Gwiezdne Wojny: Opowieści z Imperium – recenzja serialu. Long live the Empire

W tym sezonie jedna z najsłynniejszych rodzin Los Angeles po 40 latach na dobre opuszcza Hollywood i przeprowadza się na wschód. Córki Sophia i Sistine realizują swoje marzenia w Nowym Jorku. Scarlet idzie na studia i cieszy się nowym związkiem w Miami. Sly i Jen postanawiają więc, że dobrym miejscem na rozpoczęcie nowego rozdziału w ich życiu będzie Palm Beach. Pomimo odległości dzielących członków rodziny więzy łączące Stallone’ów pozostają silne. Kulminacją sezonu jest przełomowa podróż do Włoch, podczas której bohaterowie zagłębiają się w historię swoich korzeni. Stają się sobie jeszcze bliżsi i tworzą wspaniałe wspomnienia.

Zobacz również: Funko POP Władca Pierścieni – najlepsze figurki

The Family Stallone to program wytwórni MTV Entertainment Studios. Jego producentami wykonawczymi są Benjamin Hurvitz i Nadim Amiry. Są nimi także Julie Pizzi, Farnaz Farjam i Jonathan Singer z ramienia wytwórni Bunim-Murray Productions. Funkcje współproducentów wykonawczych pełnią Chris Ray i Jason Williams. Dystrybutorem serialu jest Paramount Global Content Distribution.

Fot. SkyShowtime.

Anna Baluta

Dużo czyta, a jeszcze więcej ogląda, a na dodatek o tym pisze. Zwiedza światy fantasy i lubi kultowe sitcomy. Między serialami studiuje i poznaje amerykańską kulturę i popkulturę.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze