Podaruj mamie filmowe emocje w Multikinie!

Czy można podarować mamie emocje i wspólny czas? Oczywiście, wystarczy wręczyć jej kartę podarunkową Multikina! To wspaniały prezent, który pozwali zobaczyć w kinie wiele ciekawych premier, między innymi: włoską produkcję emanującą siłą kobiet Jutro będzie nasze, film biograficzny Jedno życie z Anthonym Hopkinsem i Heleną Bonham Carter, Mój syn Ezra czy Horyzont. Rozdział 1.

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla mamy, to kino będzie zawsze trafionym prezentem! Zwłaszcza, że kupując kartę podarunkową Multikina dajesz możliwość wyboru filmu. Obdarowana sama zdecyduje czy ma ochotę zobaczyć na wielkim ekranie komedię i śmiać się do łez, dramat, który wzrusza czy zagraniczną superprodukcję.

Zobacz również: Furiosa: Saga Mad Max – recenzja filmu. Niczym deskorolka z silnikiem diesla

24 maja premierę ma Jutro będzie nasze, które prezentuje ducha zmiany, wiarę w siłę kobiet i kobiecą solidarność. Jest też odą na cześć pięknych, acz burzliwych relacji matek z córkami. 31 maja do kin wejdzie film Jedno życie – prawdziwa historia zwykłego człowieka, który przeciwstawił się hitlerowskiej machinie zagłady. Jest rok 1938, gdy młody Brytyjczyk Nicholas Winton podczas wizyty w Pradze odkrywa, że tysiące rodzin zbiegłych przed hitlerowcami z Niemiec i Austrii, żyją tu w dramatycznych warunkach, często bez dachu nad głową i żywności. Wraz z grupą współpracowników organizuje transporty dzieci, które podążają z Pragi do Anglii w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia.

Natomiast 21 czerwca premierę ma komediodramat Mój syn Ezra. Życie aspirującego komika Maxa Bernala to chaos i improwizacja. Po rozwodzie znów mieszka z ojcem i bez większych sukcesów próbuje przebić się w świecie komedii. Z byłą żoną drze koty w sprawie opieki nad autystycznym synem o imieniu Ezra, którego kocha nad życie. Ponadto 28 czerwca na wielkim ekranie będzie można zobaczyć Horyzont. Rozdział 1 – film Kevina Costnera. Na widzów czeka zrealizowana z epickim rozmachem wielowątkowa opowieść o ludziach, którzy ryzykują wszystko, by spełnić swoje marzenia na dalekim amerykańskim zachodzie.

Zobacz również: Hit Man – recenzja filmu. Czy da się zmienić tożsamość?

W drugiej połowie 2024 roku każdy z widzów znajdzie dla siebie ciekawy tytuł. W repertuarze znajdą się między innymi: kolejna części animacji Minionki, produkcja Mufasa: Król Lew i W głowie się nie mieści 2. Premierę będzie miało również wiele polskich filmów, jak: Listy do M. 6. Nie można pominąć również wielkich hitów, które są najbardziej wyczekiwanymi premierami: Joker: Folie à deux z Joaquinem Phoenixem i Lady Gagą w rolach głównych oraz Gladiator 2.

Karta podarunkowa Multikina jest dostępna w kasach wszystkich kin sieci Multikino i można ją doładować dowolną kwotą od 30 do 500 zł. Zakupiona karta jest ważna 12 miesięcy od daty jej nabycia. Posiadacz karty może za jej pomocą kupić: bilety na dowolny seans filmowy w każdym Multikinie oraz przekąski dostępne w popcornbarze. Jest również możliwość zakupu karty online: https://prezentidealny.com/brand/48-multikino. Szczegółowe informacje na temat karty są dostępne w regulaminie na stronie www.multikino.pl.

Fot. główna: materiały prasowe Multikino

Katarzyna Jarczak

Tiara przydzieliła ją do Slytherinu. Kocha kino skandynawskie, a w szczególności duńskie. Do tego stopnia, że postanowiła się nauczyć tego języka. Jej celem jest przeczytanie manifestu Dogme 95 w oryginale. Dzień bez obejrzenia filmu lub odcinka serialu uważa za stracony. Uwielbia festiwale filmowe. Uprawia pole dance, a od niedawna gra na perkusji. W wolnych chwilach czyta książki.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze