Kapitan Ameryka 4 z Giancarlo Esposito w obsadzie. Jest pierwsze zdjęcie!

Giancarlo Esposito pojawi się w MCU, a jego debiut będziemy mogli zobaczyć w nadchodzącym filmie Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat. Początkowo mówiono, że będzie to epizodyczna rola, ale teraz aktor przyznaje, że nie jest to jednorazowy występ.

Nie wiadomo jeszcze, kogo ma zagrać Esposito, ale ponoć nie jest to do końca dobra postać. Nikogo to nie dziwi, gdyż aktor jest znany z ról czarnych charakterów w produkcjach, takich jak Breaking Bad, czy Mandalorian. Fani spekulują, że w MCU wcieli się w brata Nicka Fury’ego, Jacoba, ale jest to tylko jedna z wielu możliwości. Kapitan Ameryka 4 obecnie jest w fazie, trwających 22 dni, dokrętek, w których uczestniczy Esposito. W sieci pojawiło się pierwsze zdjęcie z planu, na którym widzimy graną przez niego postać. Zobaczcie sami!

Zobacz również: Atlas; recenzja filmu. Blade Jogger

Giancarlo Esposito w filmie Kapitan Ameryka 4
Fot. materiały promocyjne Marvel

W swoich ostatnich wypowiedziach na Phoenix Fan Fusion, Eposito tak skomentował swoją rolę:

MCU zapukało do moich drzwi, a wy nigdy nie odgadniecie, jaką rolę mi zaproponowano! To będzie zapowiedź, a potem powstanie serial. 

Chociaż część fanów uważa, że Giancarlo zagra brata Nicka Fury’ego, słowa aktora mogą wskazywać na to, że wcieli się on w oryginalną, nieznaną nam postać.

Nie chcielibyście zobaczyć mnie w Marvelu w roli postaci, która jest oryginalna, nowa i świeża? Zapamiętajcie moje słowa: wydarzy się to, szybciej niż myślicie.

Zobacz również: Five Nights at Freddy’s. Oficjalna encyklopedia postaci; recenzja książki

Anthony Mackie jako Kapitan Ameryka
Fot. materiały promocyjne filmu Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat

Marvel niedawno przesunął premierę filmu Kapitan Ameryka: Nowy wspaniały świat o rok. Powodem tej decyzji była chęć doszlifowania widowiska i tym samym zadbania o lepszą jakość. MCU od lat jest krytykowane, a renoma uniwersum spada z każdą kolejną klapą filmową. Czy Kapitan Ameryka 4 ma szansę poprawić tę sytuację? O tym przekonamy się dopiero 14 lutego 2025 roku.


Źródło grafiki głównej: materiały promocyjne serialu Breaking Bad

Monika Wójtowicz

Fanka klasycznego kina grozy, musicali i dramatów psychologicznych. Uwielbia superbohaterów, Doktora Who i fikcyjnych seryjnych morderców. W wolnych chwilach zaczytuje się we wszystkim, co wpadnie jej w ręce, tańczy Pole Dance, gra na gitarze i spaceruje z ukochanym psiakiem.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze