Marion Cotillard dołącza do The Morning Show

Laureatka Oscara za rolę Edith Piaf w filmie Niczego Nie Żałuję, Marion Cotillard, dołączyła do obsady hitu Apple TV – The Morning Show. Aktorka wcieli się w postać pochodzącej z wpływowej europejskiej rodziny Celine Dumont. Co jeszcze wiemy o czwartym sezonie serialu?

The Morning Show opowiada o losach pracowników stacji UBA, a w szczególności osób związanych z ich programem śniadaniowym. Bohaterowie muszą mierzyć się z wyzwaniami show biznesu, począwszy od oskarżeń na tle seksualnym w pierwszym sezonie aż do widma przejęcia stacji w trzecim.

Zobacz również: Kolory zła: Czerwień – recenzja filmu

the morning show
Materiały promocyjne serialu

Cotillard dołączyła do obsady w której znajdują się już takie gwiazdy jak Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Mark Duplass czy Billy Crudup.

Wygląda na to, że nad stacją znowu będą piętrzyć się czarne chmury. Jak bohaterowie poradzą sobie tym razem? Dowiemy się najprawdopodobniej w drugiej połowie 2025 roku.


Źródło obrazka wyróżniającego: kadr z filmu Ekstrapolacje
Julia Stolpa

Za dnia korpo, w nocy zaś redakcja. Dużo słucha, dużo ogląda, a najwięcej czyta. Miłośniczka kryminałów i fantastyki w nowoczesnym wydaniu. Nie pogardzi również podróżami i poznawaniem bardziej lokalnych obszarów popkultury.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze