Małe Epickie Zombie i Terrorscape – gry od Galakty opóźnione

Niestety, premiera Małych Epickich Zombie jak i Terrorscape z dodatkami się opóźni.

Na szczęście, będzie to nieznaczne opóźnienie! Pierwotnie gry miały mieć swoją premierę już 3 lipca, niestety ze względów logistycznych Galakta musiała ją przesunąć na tydzień później, 10 lipca. Trzecia premiera z tego terminu – dodatek do Wojny o Pierścień pod tytułem Królowie Śródziemia – pozostaje bez zmian.

Zobacz również: Ewakuacja – przedpremierowa recenzja gry planszowej


Małe Epickie Zombie

fot: mat. prasowe

Przez kraj przetoczyła się plaga zombie, a zmarli nie chcą zaznać spoczynku. Uwięziona w centrum handlowym Echo Ridge niewielka grupa ludzi z różnych środowisk musi ocalić świat. Niezbędna im będzie chłodna kalkulacja (i nabita broń), gdyż na ich drodze stanie horda nieumarłych. Przy odrobinie sprytu i kilku celnych strzałach w głowę, być może uda im się wypełnić zadanie i ujść z życiem… Inaczej skończą jako danie główne.

Zobacz również: Najlepsze filmy o zombie

Jako gracze ludzie poruszajcie się waszymi postaciami po centrum handlowym, zabijajcie zombie, wykonujcie akcje z pomieszczeń i zbierajcie niezbędne do zrealizowania celów przedmioty. Każda postać posiada swoją wyjątkową zdolność, która zapewni Wam przewagę! Uważajcie jednak, gdyż gracz zombie (lub w przypadku niektórych trybów – automa) tylko czeka na najmniejszy błąd z Waszej strony, a każda zabita postać zasili jego szeregi jako zombie z równie potężnymi i unikatowymi zdolnościami! W Małe Epickie Zombie zagracie zarówno rywalizacyjnie, jak i kooperacyjnie (a nawet solo!).


Terrorscape

W Terrorscape gracze wcielają się w role ocalałych, którzy muszą uciekać i kryć się przed zabójcą, lub samego zabójcy, polującego na swoje ofiary! Podczas gry ocalali będą kryć się przed wzrokiem zabójcy, używać przydatnych przedmiotów, aby zwiększyć swoje szanse na przeżycie i ostatecznie uciec. Z kolei zabójca usiłuje wytropić ocalałych przy pomocy swoich bezlitosnych zdolności.

Dzięki różnorodności zabójców i ocalałych każda rozgrywka będzie wyjątkowa! Każda postać posiada własne umiejętności i inny styl gry. Zabójcy, miłego polowania! Ocalali, przechytrzcie swojego przeciwnika!

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze