Iluzja 3 z datą premiery

Gdy pierwsza część z serii Iluzja kilka lat temu podbiła serca fanów nie trzeba było długo czekać, aby producenci zdecydowali się na kolejne odsłony przygód magików. Na temat trzeciego filmu wciąż niewiele wiadomo, jednak studio Lionsgate ustaliło już datę jego premiery.

Prace nad filmem Iluzja 3 mają ruszyć już w tym roku, a obraz zawita w kinach 14 listopada 2025. Na ten moment nie wiadomo, jakie inne filmy zadebiutują tego samego dnia, jednak możemy się spodziewać, że zawalczy o widzów z produkcjami takimi jak druga część Wicked czy Zwierzogród 2.

Zobacz również: Five Broken Blades – recenzja książki. Koreańska fantastyka

Iluzja
Kadr z filmu Iluzja (2013)

W obsadzie ponownie zobaczymy Woody’ego Harrelsona, Islę Fisher, Jesse Eisenberga, Morgana Freemana i Dave’a Franco. Dołączą do nich między innymi Rosamund Pike, Dominic Sessa, Ariana Greenblatt i Justice Smith.

Za reżyserię odpowiada Ruben Fleisher (Uncharted, Venom, Zombieland 1&2), a produkcją zajmują się Bobby Cohen i Alex Kurtzman. Scenariusz do Iluzja 3 napisali Mike Lesslie, Eric Warren Singer i Seth Grahame-Smith.


Źródło obrazka wyróżniającego: materiały promocyjne
Julia Stolpa

Za dnia korpo, w nocy zaś redakcja. Dużo słucha, dużo ogląda, a najwięcej czyta. Miłośniczka kryminałów i fantastyki w nowoczesnym wydaniu. Nie pogardzi również podróżami i poznawaniem bardziej lokalnych obszarów popkultury.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze