Nowości na lipiec od Nagle! Comics

Wydawnictwo Nagle! Comics ogłosiło właśnie zapowiedzi komiksowe na lipiec. Tym razem aż cztery tytuły! 


Nocturnals Omnibus. Tom 2

nagle na lipiec

Autorzy: Dan Brereton

Format/oprawa/liczba stron: 170×260 / twarda z obwolutą / 432

Data premiery: 24.07.2024r.

Sugerowana cena detaliczna: 174,90 zł

Dla fanów: The Goon, Wednesday, Hellboy, Nightbreed, Amerykańscy bogowie

Wiek: 14+

Opis: Doc Horror i spółka wracają do Pacific City, lecz nie dane jest im zaznać spokoju. Ulicami miasta, w poszukiwaniu ofiar, wędrują żywe trupy. Czy ma to jakiś związek z tajemniczą starożytną jaskinią, którą bada Doc? Jakie sekrety kryją za sobą masywne wrota znajdujące się pod warstwą litej skały? Nocturnals to gwarancja fantastycznego klimatu i genialnych rysunków. Charakterystyczna pulpowa stylistyka miesza się tym razem z silnymi inspiracjami prozą Lovecrafta. W drugim tomie, oprócz zamkniętych historii o kryjących się w mrokach nocy obrońcach porządku, dostajemy całą masę grafik, projektów, szkiców i niezrealizowanych scenariuszy. Istna gratka dla każdego fana okołogotyckich klimatów.

Zobacz także: Blade Runner. Czarny Lotos. Zostawić LA, tom 1 – recenzja komiksu


Hillbilly. Tom 2

nagle na lipiec

Autorzy: Eric Powell

Format/oprawa/liczba stron: 170×260 / twarda z obwolutą / 112

Data premiery: 24.07.2024r.

Sugerowana cena detaliczna: 89,90 zł

Dla fanów: The Goon, Nocturnals

Wiek: 16+

Opis: Szorstka i brutalna, ale równocześnie poetycka i pięknie namalowana opowieść osadzona w zamieszkałych przez czarownice i inne magiczne istoty Appalachach. W drugim tomie przygód tajemniczego wędrowca o imieniu Rondell poznajemy między innymi genezę jego przyjaźni z niedźwiedzicą Lucille i historię spotkania z mitycznym stworzeniem o nazwie Tailypo. Eric Powell to mistrz łączenia horroru, baśni i amerykańskiego folkloru z charakterystycznym dla siebie wisielczym humorem. A wszystko to w niepowtarzalnej szacie graficznej, którą możecie kojarzyć już z bestselerowej serii The Goon. Co ciekawe, jedna z prezentowanych w tym tomie historii wykorzystuje tradycyjny efekt 3d. Do komiksu dołączane są trójwymiarowe okulary.

Zobacz także: Ultimate X-Men. Tom 7 – recenzja komiksu. Teen drama z genem X


Extremity. Tom 1

nagle na lipiec

Autorzy: Daniel Warren Johnson

Format/oprawa/liczba stron:170×260 / miękka / 136

Data premiery: 24.07.2024r.

Sugerowana cena detaliczna: 84,90 zł

Dla fanów: Murder Falcon, Mad Max, Księżniczka Mononoke

Wiek: 16+

Opis: Thea była artystką. Miała beztroskie życie i kochającą rodzinę. Niestety to wszystko zostało jej odebrane, gdy klan Paznina zaatakował Roto. Teraz Thea marzy. Ale nie o lepszym życiu. Marzy o zemście na tych, którzy unicestwili jej rodzinę. Zżerana żądzą odwetu i tęsknotą za tym, co bezpowrotnie utracone, podobnie jak kiedyś jej ojciec, wkracza na mroczną ścieżkę prowadzącą do rozlewu krwi. Jak daleko jest gotowa nią zajść? Daniel Warren Johnson nie zawodzi. Nawet w bardziej klasycznej niż Z całej pety! i Murder Falcon opowieści zrealizowanej w konwencji dynamicznego postapokaliptycznego fantasy daje popis mistrzowskich zdolności narracyjnych i rysunkowych!

Zobacz także: Jazon i złote runo – recenzja komiksu


Scott Pilgrim. Tom 4

nagle na lipiec

Autorzy: Bryan Lee O’Malley

Format/oprawa/liczba stron: 127×189 / miękka / 200

Data premiery: 24.07.2024r.

Sugerowana cena detaliczna: 49,90 zł

Dla fanów: Scott Pilgrim kontra świat, Scott Pilgrim zaskakuje

Wiek: 14+

Opis: Jest lato, ale kto mógłby pozwolić sobie na relaks? Witajcie ponownie w koszmarze egzystencji Scotta Pilgrima. Niby jego związek z Ramoną Flowers jest słodszy niż kiedykolwiek, ale końca sercowych problemów nie widać. W dodatku siedmioro diabelsko złych eks Ramony wciąż czyha na jego życie a ciąg nieprzewidzianych zdarzeń wywołuje narastającą potrzebę znalezienia sobie pracy. SERIO?! Scott Pilgrim i praca?

Źródło grafiki głównej: logo Nagle! Comics

Seweryn Kuk

Nałogowy kolekcjoner z ciągłym brakiem miejsca na swoje zbiory. Uwielbia mitologię nordycką, gry karciane i strategiczne. Aktualnie stara się nadrobić cały rynek komiksowy ubiegłego półwiecza. Enjoyer Sarniego Żniwa i Misji Kleopatry. Oba filmy widział ponad 50 razy.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze