Patokultura #1 – Justice League: Snyder’s Cut [+18]

Zarzucano nam, że nasze filmiki są za długie, a ich treść nic nie wnosi. Dlatego zrobiliśmy jeszcze dłuższy filmik z jeszcze bardziej nic niewnoszącą treścią, bo inaczej chyba nie umiemy. Była merytoryczna i poważna recenzja Justice League Zacka Snydera? No to czas na szambo w wersji Patokultura.

Trzech debili siedzi i gada nie wiadomo o czym. Żbiku narzeka, Wdowik robi z siebie jeszcze większego idiotę niż jest, a Maciek zastanawia się, co zrobił źle w swoim życiu, że wylądował między nami. I oczywiście nie zabrakło kłopotów technicznych w postaci takiego ooo dźwięku i braku zablokowania focusa.

Zobacz również: W krótkim kinie #1 – Miner’s Mountain, The Armoire, Zygote

Ogólnie to przepraszamy za ten filmik. Jak komuś się spodoba Patokultura – co wątpliwe – cudownie. Jak nie – ciężko będzie mieć pretensje. Ale powiem wam jedno: bawiliśmy się przy nagrywaniu tego materiału jak przy żadnym innym.

Drinking game na ten odcinek: shot za każdym razem, kiedy pijemy.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze