Poznaliśmy datę otwartej bety Battlefield 2042

Graliśmy już w nowe Call of Duty, czas na nowego Battlefielda!

Electronic Arts i DICE ujawniły, że otwarta beta gry Battlefield 2042 będzie dostępna 8 października na konsolach Xbox® One, Xbox Series X i S, PlayStation 4, PlayStation 5 oraz komputerach PC. Członkowie EA Play i osoby, które zamówiły grę w przedsprzedaży, uzyskają dostęp dwa dni wcześniej, 6 października. Wszyscy gracze mogą pobrać grę przedpremierowo 5 października.

Zobacz również: Call of Duty: Vanguard – pierwsze wrażenia z multiplayera!

Otwarta beta Battlefield 2042 będzie zawierać kultowy tryb Podboju na mapie Kosmodron, pokazany wcześniej w zwiastunie premierowym gry. Gracze na PC i konsolach nowej generacji będą mogli doświadczyć nowych, epickich bitew dla 128 graczy (64 graczy na PlayStation 4 i Xbox One) w zakrojonym na szeroką skalę trybie Podboju i walczyć o kontrolę nad kluczowymi punktami na mapie.

Podczas bety uczestnicy będą mieli okazję wskoczyć w charakterystyczny dla tej serii tryb Wojny Totalnej jako jeden z czterech unikalnych Specjalistów, z których każdy posiada swój własny styl, specjalizacje i cechy. Gracze będą mogli wcielić się w Borysa, rosyjskiego inżyniera wyposażonego w SG-36; Caspera, pochodzącego z Południowej Afryki eksperta od kamuflażu i ataków z dużej odległości; Falck, wykwalifikowaną niemiecką żołnierkę wsparcia; oraz Mackaya, kanadyjskiego trapera i nomada wyposażonego w Grapple Gun.

Zobacz również: Gamedec – recenzja gry. Cyberpunk, na jaki czekałem

Battlefield 2042 jest już dostępny w przedsprzedaży, a jego premiera w sklepach detalicznych i cyfrowych odbędzie się 19 listopada w cenie 269 PLN na Xbox One, PlayStation 4 i PC oraz 349 PLN na Xbox Series X i S oraz PlayStation 5.

Czas trwania otwartej bety Battlefield 2042:

  • 5 października: gra możliwa do pobrania
  • 6-9 października: wczesny dostęp (rozpoczyna się 6 października o 9:00 rano)
  • 8-9 października: Otwarta dostępność (rozpoczyna się 8 października o 9:00 rano)
  • 10 października: godz. 9:00 koniec
Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze