Diuna – kontynuacja niemal pewna!

Już jutro premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych produkcji tego roku. Do kin wchodzi Diuna!

Podczas wywiadu z portalem Deadline, Ann Sarnof, prezes Warner Bros. została zapytana o potencjalną kontynuację filmu Diuna. Jak wiadomo, sequel wciąż nie dostał zielonego światła, a fani czekają w niepokoju, czy w końcu otrzymają pełną, wysokobudżetową ekranizację swojej ulubionej powieści science-fiction. Jej odpowiedź? Bardzo pozytywna!

Zobacz również: Diuna – recenzja filmu. Kina nie umrą

Czy otrzymamy sequel Diuny? Jeśli oglądałeś film, wiesz, jak się kończy. Myślę, że doskonale znasz odpowiedź na to pytanie

Film Diuna opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze