Secret Invasion – Serial o Skrullach z nowym teaserem

Disney+ Day przyniosło nam wiele ciekawych zapowiedzi, także tych o MCU. Jedną z nich jest teaser trailer do serialu Secret Invasion, adaptacji słynnego komiksu Marvela.

Disney od jakiegoś już czasu tworzy swoje własne seriale, które są częścią MCU. Wcześniej takowe produkował Netflix, jednak bardzo szybko się od nich odcięto. Rekordy popularności były takie produkcje jak WandaVision, czy Loki, czyniąc z Disney+ istnego giganta streamingowego, którego wyprzedza już tylko sam Netflix. Ze względu na popkulturowy event Disney+ Day, udostępniono nam kilka informacji na temat wcześniej już zapowiadanych produkcji. Jedną z nich jest serial Secret Invasion.

Zobacz równieżNieśmiertelny Hulk, tom 1; recenzja komiksu. Marvel Fresh w natarciu

Czym może zaskoczyć ta produkcja? Film Kapitan Marvel nakreślił nam sytuację Skrulli w MCU. W przeciwieństwie do komiksowych odpowiedników, w filmach i serialach możemy uświadczyć przyjazną rasę, która żyje z ludźmi w pokoju. To może przewrócić konwencję Secret Invasion do góry nogami. Kiedy przyjdzie nam śledzić przygody zmiennokształtnych kosmitów? Na ten moment dokładnie nie wiadomo, prócz tego, że w przyszłym roku.

Zobacz również: Arcane. Akt 1; recenzja serialu. Mogło być lepiej

Źródło: YouTube/Twitter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze