Christopher Waltz w mrocznej komedii od Amazona

Christopher Waltz to jeden z aktorów, który, niezależnie w jakim filmie gra, zdecydowanie kradnie show. Laureat dwóch Oscarów (Django, Bękarty wojny) dołącza do obsady serialu The Consultant na podstawie powieści o tym samym tytule.

Serial The Consultant to mroczny, komediowy thriller, który ukazuje złowrogą relację między szefem a pracownikiem. Produkcja jest zainspirowana powieścią Bentleya Little’a z 2015 roku o tym samym tytule.

Zobacz również:Nie czas umierać recenzja filmu. We have all the time in the world

Aktor zajmie się również produkcją serialu. Twórcą i showrunnerem zostanie Tony Basgallop (Servant). Matt Shakman (WandaVision) będzie producentem wykonawczym obok Waltza, Steve’a Starka i Andrew Mittmana. Kai Dolbashian zasiądzie na stanowisku współproducenta. Premiera produkcji jest jak na razie nieznana.

Zobacz również:Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun – recenzja filmu. Wes Anderson i jego stylistyczna ekstrawagancja

W tym roku Christopher Waltz wystąpił na wielkim ekranie w filmach: Nie czas umierać oraz Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun. Oba filmy zobaczyć można w kinach.

Źródło: Materiały prasowe/ Deadline

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze