Hiszpański Romans – nowy film Woody’ego Allena na polskim zwiastunie

Woody Allen powraca z nowym kolorowym filmem. Tym razem przeniesiemy się z twórcą do Hiszpanii. Do sieci trafił najnowszy zwiastun komedii romantycznej zatytułowanej Hiszpański Romans.

Zobacz również: Dom Gucci recenzja filmu. Dawno temu też zaufałem pewnej kobiecie

Mort i Sue to amerykańskie małżeństwo, które przybywa na festiwal filmowy w San Sebastian w Hiszpanii. On jest byłym wykładowcą filmoznawstwa, a ona specjalistką od reklamy pracującą dla młodego i obiecującego reżysera Philippe. Mort szybko zauważa, że Sue jest zafascynowana swoim podopiecznym oraz że to zainteresowanie wykracza poza czysto zawodowe ramy.

W ich małżeńskiej relacji pojawia się kryzys. Pewnego dnia Mort trafia na wizytę do pięknej lekarki, która podziela jego zainteresowania i spojrzenie na świat. Nowopoznana kobieta również tkwi w trudnym związku – jej mąż jest malarzem o bardzo porywczym temperamencie. Czy za sprawą nowej znajomości Mort odnajdzie nadzieję i optymistycznie spojrzy w przyszłość?  W rolach głównych wystapią: Gina Gershon, Wallace Shawn, Louis Garrel, Elena Anaya oraz Christopher Waltz, a także Sergi Lopez.

Zobacz również: Kurier Francuski z Liberty, Kansas Evening Sun – recenzja filmu. Wes Anderson i jego stylistyczna ekstrawagancja

Film Hiszpański Romans zadebiutuje już w święta, 24 grudnia tego roku. Ostatnim filmem Woody’ego Allena była produkcja z 2019 roku W deszczowy dzień w Nowym Jorku.

Źródło: Materiały prasowe/YouTube

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze