Nowa Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną na zwiastunie

Uch…

Nowy Krzyk, kolejne Halloween i raz jeszcze próba przywrócenia świetności Leatherface’owi. Hollywood już nawet zwiastuny slasherów robi tak, by wzbudzić uczucie nostalgii. A pamiętacie, jak zwyrol z piłą mechaniczną przymierzał twarze innych ludzi?. Nowa Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną od początku borykała się z problemami. Początkowo, mieli ją nakręcić Andy i Ryan Tohillowie, jednak po tygodniu prac zdjęciowych zostali zwolnieni. Ich miejsce zajął David Blue Garcia, a film wykupił Netflix. Producentem filmu jest Fede Álvarez, co daje jakieś minimalne nadzieje na udany film. W końcu, facet ma na swoim koncie takie filmy jak Martwe zło i Nie oddychaj.

Zobacz również: Najlepsze horrory w historii

Film swoją premierę będzie miał 18 lutego 2022 roku. Nowa Teksańska Masakra Piłą Mechaniczną będzie bezpośrednią kontynuacją oryginału z 1974 roku. Horror zatem przedstawi nam podstarzałego Leatherface’a i zignoruje wszelkie kontynuacje.

Oficjalny opis filmu: Melody (Sarah Yarkin), jej nastoletnia siostra Lila (Elsie Fisher) i ich przyjaciele — Dante (Jacob Latimore) i Ruth (Nell Hudson) — przeprowadzają się do miasteczka Harlow w Teksasie, aby rozkręcić nowy, idealistyczny biznes. Jednak ich sen szybko zmienia się w koszmar na jawie, gdy przypadkiem zakłócają spokój obłąkanego seryjnego mordercy, którego przesiąknięta krwią spuścizna wciąż prześladuje okolicznych mieszkańców. Takich jak Sally Hardesty (Olwen Fouéré) — jedyna ocalała z teksańskiej masakry piłą mechaniczną w 1973 roku, której marzy się zemsta.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze