The Batman – nowy zwiastun trafił do sieci

The Batman to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji przyszłego roku. Już same zwiastuny zapowiadają nam świetne i przede wszystkim piękne widowisko. Nim jednak przyjdzie nam podziwiać na wielkim ekranie spowite w mroku Gotham, Warner Bros. funduje nam kolejny świetny zwiastun produkcji. 

Żyjemy w czasach, gdzie ludzie do płaczu ekscytują się kolejnym filmem o ludziach w lateksach i pelerynach. I choć pewnie trudno ten fenomen zrozumieć od zewnątrz, to niewątpliwie wszystkie produkcje superbohaterskie mają w sobie „to coś”. A już szczególnie, gdy chodzi o produkcje sygnowane pseudonimami największych herosów. The Batman nie odstaje od tych standardów, prezentując nam na zwiastunach duże COŚ.

Zobacz również: Matrix Zmartwychwstania – recenzja filmu. Omikron, inflacja, a teraz to

Zobacz również: Spider-Man: No Way Home – Recenzja filmu. Co znaczy być Spider-Manem?

Za reżyserię filmu odpowiada Matt Reeves, który odpowiadał wcześniej między innymi za sequele do Genezy Planety Małp. W głównej roli zobaczymy Roberta Pattinsona, gwiazdę takich produkcji jak The Lighthouse, czy Tenet. W The Batman ujrzymy również Paula Dano jako Człowieka Zagadkę, Colina Farrella jako Pingwina, Andiego Serkisa jako Alfreda, czy też Zoë Kravitz w roli Kobiety Kot. Film wyjdzie na ekrany kin już 4 marca 2022 roku.

Źródło: YouTube

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze