Mortal Kombat Trilogy Remake – najnowszy zwiastun gry trafił do sieci

Mortal Kombat to jedna z najbardziej popularnych serii bijatyk, której prawdopodobnie nie trzeba nikomu przedstawiać. Studio Eyeballistic, to kilkuosobowa grupka fanów Mortal Kombat, która chce wypuścić na rynek trzy pierwsze wydania serii na Unreal Engine 5 pod nazwą Mortal Kombat Trilogy Remake. Dwa dni temu pojawił się najnowszy zwiastun przedstawiający scenę z postaciami w ruchu.

Nie można zaprzeczyć, że świat bijatyk ciągle się rozwija o kolejne produkcje. Po ponad pół roku od  filmowej premiery Mortal Kombat będziemy mogli doczekać się adaptacji gier stworzonych przez fanów. W skład Mortal Kombat Trilogy Remake wejdzie Mortal Kombat, Mortal Kombat 2 i Mortal Kombat 3.

Zobacz również: Pokemon Brilliant Diamond – recenzja gry. Nawet Pokemony doczekały się remake’u

Studio Eyeballistic nie otrzymało niestety pełnej zgody od Warner Bros na opracowanie nowej adaptacji gry. Twórcy odpowiedzialni za powstanie trylogii za wszelką cenę się jednak nie poddają. Zaprezentowali oni społeczności graczy parę ujęć z pola walk, jednocześnie prosząc ich o wsparcie w celu pełnego zrealizowania produkcji. Petycja złożona przez autorów zebrała dużo ponad 15 tysięcy podpisów, co już wkrótce będzie mogło skutkować pozytywnym rozpatrzeniem prośby o adaptację przez pierwotne wydawnictwo Mortal Kombat.

Zobacz również: Tekken 7 – Dwie nowe wersje droższe niż niejedna kolekcjonerka

Warto zaznaczyć fakt, że fanowskie studio nie zapowiada większych zmian w rozgrywce. Zamierzają oni jedynie odnowić wygląd dotychczasowych postaci, aby ich wygląd graficzny dopasował się do obecnych standardów w grach. Takie odświeżenie zapowiada się naprawdę obiecująco.

mortal kombat trilogy remake
Sub Zero po odtworzeniu przez studio Eyeballistic

Poniżej możecie zapoznać się z krótkim zwiastunem przedstawiającym Mortal Kombat Trilogy Remake:

Mi osobiście zabrakło tego ikonicznego „FIGHT!” na początku rozgrywki, a to wielka szkoda. Jakie są Wasze pierwsze opinie na temat tej produkcji stworzonej przez fanów serii?

Źródło: Materiały prasowe/YouTube

Weronika Sweeleo Zator

Miłośniczka gier na konsole starszej generacji oraz komputerowych tytułów fantasy i RPGów. Po godzinach robiąca cosplaye postaci z popkultury, które wcale nie są tak mobilne jak przedstawiają je twórcy gier. Kofeina i poduszki z nadrukami anime waifu to moi wieczni sprzemierzeńcy („• ᴗ •„)

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze