The Batman – motyw muzyczny od laureata Oscara

Cały popkulturowy świat czeka na wielkie widowisko, jakim będzie The Batman. Poczynając od fantastycznych decyzji castingowych, przez ciekawe decyzje kreatywne, po obłędne zapowiedzi. Dla wielu już teraz jest to najlepszy film superbohaterski roku. Warner Bros. daje nam jednak kolejny powód, by na produkcję czekać. W sieci udostępniono bowiem główny motyw muzyczny, który skomponował laureat Oscara — Michael Giacchino.

The Batman zapowiada się na jedno z największych widowisk roku. Film Matta Reevesa będzie mroczniejszą i bardziej ekscentryczną wersją Mrocznego Rycerza, niż te, do których przywykliśmy na dużym ekranie (nie licząc wersji Snydera…ale ona miała dużo problemów). Promocja produkcji rozpala wyobraźnie fanów, pokazując niemal spełnienie marzeń każdego, kto za tworzenie tego gatunku się zabiera.

Zobacz również: Nie patrz w górę — recenzja filmu. Śmiałam się przez łzy…

Michael Giacchino to wybitny kompozytor. Był dwa razy nominowany do Oscara za muzykę do kultowych już animacji Disneya. Pierwszy raz za Ratatuj, a drugi za Odlot (za którą już statuetkę zdobył). Na koncie ma jeszcze wiele głośnych produkcji, jak Spider-Man: No Way Home, Jojo Rabbit, czy seria Star Trek.

Do sieci udostępniono główny motyw muzyczny filmu The Batman, w którym Michael Giacchino pełni rolę kompozytora ścieżki dźwiękowej. Trzeba przyznać, że od razu wpada w ucho, choć ocenę zostawiam wam. Dajcie znać, czy podoba wam się to, co usłyszeć będziemy mogli już 4 marca w kinach.

Zobacz również: Matrix Zmartwychwstania — recenzja filmu. Omikron, inflacja, a teraz to

Źródło: YouTube/Deadline/Twitter

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze