WWE 2K22 na zwiastunie i z datą premiery

Na okładce najnowszej odsłony serii WWE 2K22 znajdzie się Rey Mysterio, supergwiazda obchodząca swoją 20-stą rocznicę kariery w WWE. Tytuł ukaże się 11 marca na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One.

Ten znany na całym świecie zapaśnik specjalizuje się w lucha libre – meksykańskiej odmianie wrestlingu znanej z powietrznych akrobacji, szybkiego tempa ruchów i zamaskowanych wojowników. Rey Mysterio podczas swojej kariery zdobył w swoim niepowtarzalnym stylu wiele mistrzowskich tytułów, nosząc wiele kolorowych i kultowych masek.

Zobacz również: The Walking Dead – recenzja 11 sezonu. Czy trupy nadal żyją?

WWE 2K22 będzie wyglądać i działać lepiej dzięki przeprojektowanemu silnikowi, nowemu sterowaniu i usprawnionej oprawie wizualnej. Imponująca grafika w WWE 2K22 zapewni niespotykany dotąd poziom realizmu w całej serii. Natomiast unowocześniony i intuicyjny system sterowania w połączeniu ze zróżnicowaną pracą kamery dostarczy graczom satysfakcji z każdego rzutu, ciosu i kopnięcia.

W grze pojawią się popularne tryb rozgrywki takie jak 2K Showcase z Reyem Mysterio czy MyRISE, w którym gracze wytyczą swoją własną ścieżkę do supergwiazdy. Tryby Universe Mode i Creation Suite w WWE 2K22 zaoferują pełną personalizację rozgrywki WWE po najdrobniejsze szczegóły, pozwalając na kontrolowanie wydarzeń transmitowanych na żywo, wyników rywalizacji, prowadzenie marek, tworzenie własnych zapaśników, aren, wydarzeń i wiele więcej. Po raz pierwszy w historii gracze będą mogli dzielić się swoją twórczością z innymi użytkownikami dzięki międzyplatformowej funkcji udostępniania.

Zobacz również: LEGO Star Wars: Saga Skywalkerów – nowy zwiastun rozgrywki i potwierdzona data premiery!

Ponadto w grze znajdą się zupełnie nowe tryby rozgrywki:

  • MyGM pozwoli wcielić się w rolę dyrektora generalnego WWE, w celu zbudowania największej marki wrestlingowej na świecie. Wybieranie odpowiednich zapaśników, planowanie pojedynków, urozmaicanie walk to tylko niektóre z zadań, jakie czekają na graczy w świecie sportowej rozrywki.
  • W trybie MyFACTION gracze będą mogli zebrać i zarządzać swoją własną grupą, której prowadzenie dostarczy wielu wyzwań dzięki cotygodniowym wydarzeniom i regularnym aktualizacjom.

Gra dostępna będzie do kupienia w dwóch edycjach – Standard Edition i Deluxe Edition. Oprócz gry WWE 2K22 edycja Deluxe zawierać będzie Undertaker Immortal Pack, w skład którego wchodzi przepustka sezonowa do wszystkich pięciu popremierowych pakietów DLC, pakiety MyRISE Mega-Boost i SpuerCharger oraz limitowana zawartość WWE SuperCard. Dodatkowo gracze, którzy zakupią edycję Deluxe w wersji na konsole PlayStation 5 lub Xbox Series X otrzymają również pakiet Starrcade ’96 Rey Mysterio Pack.

Krzysztof Wdowik

Nie lubi (albo nie umie) mówić zbyt poważnie i zawile o popkulturze. Nie lubi też kierunku, w którym poszedł Hollywood i branża gamingowa. A już na pewno nie lubi pisać o sobie w trzeciej osobie. W ogóle to on mało co lubi.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze