Elizabeth Mitchell wróci do roli Pani Mikołajowej w serialu Święty Mikołaj na Disney+

Dla wielu widzów Śnięty Mikołaj to jedna z najbardziej kultowych produkcji świątecznych. Jej fanów zapewne ucieszy fakt, że na platformie Disney+ pojawi się serial o tym samym tytule. Do swojej roli Pani Mikołajowej wróci w nim Elizabeth Mitchell.

Trylogia Śnięty Mikołaj, choć obiektywnie przedstawia się dosyć średniawo, tak wciąż zasiada na dymnym tronie świątecznego klasyka. Wszyscy więc jego fani powinni być zadowoleni na wieść, że powstaje serial na jej podstawie. Za jego produkcję odpowiada Disney+.

Zobacz również: Plotkara 2021 – recenzja serialu. Jej buziaki mnie zemdliły

Elizabeth Mitchell, aktorka znana z takich produkcji jak kultowe The Lost oraz Ostry Dyżur dołącza do obsady serialu, wracając do swojej roli Pani Mikołajowej. W świątecznym tworze od Disney+ zobaczymy również Tima Allena. W oryginalnej trylogii grał on głównego bohatera, Scotta.

Zobacz również: Zbuntowani — recenzja serialu. A komu to potrzebne?

Źródło: Deadline

Adrian Hirsch

Miłośnik sztuki i popkultury w jednym. Najpierw ponarzeka na obecny stan Gwiezdnych Wojen, by następnie pokontemplować nad pisaną przez siebie postacią. Pozytywnie nastawiony do świata, choć nie brak mu skłonności do ironizowania rzeczywistości.

Subskrybuj
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Pokaż wszystkie komentarze